кредит без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи онлайн

Перший кредит під 0,01%
Roboccasion
Roboccasion
500 - 50000 грн
Сума
0.01 %
Ставка
1 - 30 дней
Термін
5 из 5
Популярність
zecredit
ZeCredit
1000 - 15000 грн
Сума
0.01 %
Ставка
7 - 30 дней
Термін
5 из 5
Популярність
Перший кредит під 0,01% на день в перші 30 днів користування
money4you
money4you
500 - 5000 грн
Сума
0.01 %
Ставка
2 - 15 дней
Термін
5 из 5
Популярність

Терміново взяти кредит без довідки про доходи в Україні реально можливо. Багато громадян користуються пропонованими програмами кредитування для різних цілей – ремонт, свято, до зарплати, на покупки. Банки країни та мікрофінансові компанії активно кредитують позичальників на різні суми та терміни. Причому, взяти кредит можна без довідки про доходи. Все, що потрібно – паспорт, ІПН і трохи часу для заповнення онлайн-анкети.

Кредит без довідки про доходи: яку суму можна взяти?

Основні учасники ринку кредитування в Україні – банки та МФО. Компанії видають позики на різних умовах, висувають різні вимоги до претендентів. Щоб вибрати найбільш підходящий варіант, потрібно порівняти доступні кредитні продукти за такими параметрами, як сума, термін та процентна ставка.

Кредит до 10 000 грн. без довідки про доходи

Взяти позику на 10 000 грн можна у будь-якій МФО, яких на сьогоднішній день налічується понад 130 організацій. Кредитори не вимагають довідки про доходи, оперативно розглядають заявки та у разі схвалення зараховують кошти на картку. Новим клієнтам мікрофінансові компанії пропонують позики на акційних умовах під нульовий відсоток.

Увага! При першому зверненні МФО не завжди схвалюють потрібну суму. Тому претенденту можуть зателефонувати співробітники організації з пропозицією скоригувати параметри позики.

Кредит 20 000 грн. без довідки про доходи

Отримати 20 000 грн цілком реально як у банку, так і у МФО. При зверненні до банківської установи можна зробити вибір на користь кредитної картки з відновлюваним грошовим лімітом та пільговим періодом або взяти споживчу позику готівкою. Для поточних повсякденних витрат зручніше користуватися кредиткою, а великих разових покупок краще брати кредит.

На замітку! У МФО суму 20000 гривень можуть отримати лише постійні клієнти, які вже виплатили кілька позик. З кожним новим мікрокредитом ліміт збільшується, а відсоткова ставка знижується (але не переважають у всіх компаніях).

Кредит 30 000 грн. без довідки про доходи

Без документального підтвердження заробітної плати гроші у сумі 30 000 грн видають вітчизняні банки та деякі мікрофінансові організації. Основні вимоги до претендентів – громадянство України та вік від 18-21 року. У позичальника має бути джерело доходу – офіційне чи ні. Якщо людина не працевлаштована, банк не видасть позику, тому як варіант залишається лише МФО. Щоб оформити мікрокредит на 30 000 грн, потрібно подати онлайн-заявку та дочекатися рішення кредитора. Після підписання електронного договору кошти відразу ж зараховують на карту позичальника.

Кредит 40 000 грн. без довідки про доходи

Зазвичай, МФО не надають позики на таку суму, але в банку можна отримати 40000 гривень без довідки про зарплату. Процентна ставка варіюється, часто розраховується індивідуально для кожного клієнта та в середньому становить 28,0-40,0% річних. Зручно подавати заявку до банку через інтернет. У запропонованій формі потрібно вказати ПІБ, номер телефону, дату народження, код ІПН, область проживання та відомості про працевлаштування. Після розгляду анкети здобувачеві передзвонить працівник банку для погодження зручного часу візиту до відділення.

Важливо! Якщо банк заздалегідь схвалив заявку, остаточне рішення щодо видачі кредиту чи відмови приймається під час особистого відвідування офісу. Є ймовірність, що позику не схвалять. Тому варто мати при собі документи, що підтверджують платоспроможність.

Кредит 50 000 грн. без довідки про доходи

Отримати кредит 50 000 грн цілком реально у МФО за програмою довгострокового кредитування або у банку у вигляді кредитної картки або позички готівкою. Процедура оформлення стандартна та практично ідентична. Здобувачеві необхідно:

 • вибрати компанію та перейти на офіційний сайт;
 • створити особистий кабінет за номером телефону чи е-мейлу (для МФО);
 • заповнити анкету, вказуючи достовірні дані;
 • надати реквізити картки та верифікувати її (для МФО);
 • надіслати заявку онлайн на розгляд.

При подачі запитів до МФО більшість кредитів вимагають номери телефонів контрактних осіб та скан-копії документів.

Кредит 100 000 грн. без довідки про доходи

Кредит на 100 000 грн можна отримати без підтвердження заробітної плати. Позичальник має мати українське громадянство. Мінімальний вік претендента – 18-21 років, максимальний – зазвичай 70-75 років. Щоб оформити кредит, потрібно мати стабільне джерело доходу, бажано офіційне. Суму в сто тисяч гривень пропонують клієнтам із ідеальним кредитним досьє. Оскільки банки ретельно зважують ризики неповернення грошей, то віддають перевагу претендентам із хорошим фінансовим рейтингом.

Якіх банках можна отримати кредит без довідки про доходи?

На українському ринку працюють понад 70 банків, але при цьому не в кожній фінансовій установі можна отримати позику без підтвердження доходу. Тільки кілька компаній пропонують кредити за паспортом прямо в день поводження з досить високою ймовірністю схвалення.

ПриватБанк: кредит готівкою без довідки про доходи

ПриватБанк пропонує власникам своїх кредиток або карток для виплат «Швидкий кредит». Наразі програму тимчасово призупинено, але не закрито банком. Сума до 50000 без застави та довідки видається терміном 12 чи 24 місяці. За користування позиковими коштами разова комісія становить 4,59%, щомісячна – 4,59%. Погашення заборгованості здійснюється рівними частинами.

Альфа-Банк: кредит готівкою без довідки про доходи

У банку діє кредитний продукт Кеш тобі теж. Сума позики до 500 000 грн., термін – максимально 60 місяців. Процентна ставка варіюється від 28,0% до 86,2% річних та розраховується індивідуально. У разі схвалення готівка видається в касі або зараховується на спеціально випущену картку. Щоб взяти гроші в борг, потрібен паспорт та код ІПН. Довідка про зарплату потрібна, якщо запитувана сума перевищує 50000 грн.

Монобанк: кредит готівкою без довідки про доходи

Перший український банк без відділень видає кредити готівкою лише у форматі кредитних карток. Максимальна сума не перевищує 100 000 гривень. Щомісячна комісія становить 3,2%, а обов’язковий платіж – 5%, але не менше ніж 100 гривень. По даному продукту передбачено великий пільговий період, тому користуватися кредиткою дуже вигідно. Перекази та оплата комунальних послуг здійснюються без відсотків, можлива безкоштовна доставка картки у великі міста України.

А-Банк: кредит готівкою без довідки про доходи

В А-Банку є кілька програм кредитування. Без довідки про зарплату можна оформити кредитний продукт «Швидка готівка» на суму до 100 000 гривень. А-Банк надає позикові кошти на 6, 12, 24, 36 місяців. Але відсоткова ставка висока – 85% річних. Щоб швидко оформити позику, необхідно залишити заявку на сайті та вказати номер картки А-Банку. Якщо картки немає, необхідно відвідати відділення кредитора.

Які МФО можуть взяти кредит без довідки про доходи?

Для більшості претендентів мікрозайм в МФО – найоптимальніший варіант, особливо коли гроші потрібні дуже терміново. Підприємства моментально розглядають заявки, рідко відмовляють позичальникам, не вимагають солідного стосу документів. Переваги кредитування у МФО:

 • можливість подання запиту в режимі он-лайн;
 • цілодобова робота послуг кредитування;
 • видача грошей без перевірок, дзвінків, застави та поручителів;
 • зарахування коштів на картку;
 • зручні способи погашення заборгованості;
 • доступність послуги пролонгації мікропозики.

У всіх МФО умови кредитування практично однакові. Зазвичай гроші видають на місяць під 1-2% на день. Сума варіюється від 3000 до 30 000 гривень.

Таблиця 1. Найкращі українські МФО

МФО Мін. сума, грн Макс. сума, грн Термін, днів Ставка в день Обробка заявки
КачайГроші 500 10000 5-30 0,01 до 1,5-2,0% 2-5 хвилин
MoneyVeo 100 20000 1-30 0,01-1,7% Миттєво
Groshivsim 500 15000 1-30 1,9% Миттєво
Loany 1000 10000 1-30 0,01-1,1% 5 хвилин
FlashCash 500 11000 5-30 0,01-1,7% 10 хвилин

Оперативна фінансова допомога дуже часто рятує українців, якщо терміново потрібні гроші на різні цілі. Але не можна забувати, що отримання кредиту як у банку, і у МФО передбачає своєчасне повернення коштів. Не можна порушувати кредитні зобов’язання, щоб стати боржником та не зіпсувати кредитну історію.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.