Кредит 30000

Кредит 30 000 грн без довідки про доходи

Жодна людина не застрахована від ситуації, коли терміново потрібна певна сума грошей. Якщо звертатися до родичів чи друзів не варіант, можна оформити кредит без довідки про доходи у банку чи мікрофінансовій організації. Компанії кредитують населення на різні суми та будь-які цілі, пропонують короткострокові та довгострокові програми. Щоб оформити кредит 30 000 грн., навіть необов’язково виходити з дому – заявки розглядаються в режимі онлайн.

Як взяти кредит 30 000 грн в Україні?

Тридцять тисяч гривень – не дуже велика сума, тож отримати гроші у борг цілком реально. Перед тим, як подавати заявку, потрібно вибрати компанію, яка пропонує найвигідніші для позичальника умови. Далі слід виконати кілька простих дій:

  1. Перейти на офіційний сайт кредитора та заповнити анкету.
  2. Якщо запит надсилається до МФО, у формі потрібно вказати персональну інформацію, інформацію про працевлаштування, параметри кредиту, реквізити банківської картки, верифікувати платіжний інструмент.
  3. Якщо здобувач надсилає запит до банку, необхідно вказати ПІБ, код ІПН, інформацію про працевлаштування та область проживання (коли потрібно).
  4. Анкету потрібно надіслати на розгляд та дочекатися рішення кредитора.

При отриманні позитивної відповіді від МФО залишається підписати електронний договір, після чого компанія миттєво перерахує гроші на картку. Якщо заявку схвалив банк, претенденту пропонують прийти у відділення, заповнити анкету на місці, підписати угоду та отримати обумовлену суму. Деякі банки видають власникам своїх карток кредити без відвідування відділень – ПриватБанк, А-Банк, а також доставляють картки кур’єром.

Увага! Скористатися кредитними пропозиціями можуть громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку та мають стабільне джерело доходу.

Чи можливо взяти кредит на 30 000 грн. без довідки про доходи?

В Україні кредити населенню видають банки та мікрофінансові організації. Компанії пропонують різні умови кредитування, тому програми відрізняються за такими ключовими параметрами, як сума, термін і величина процентної ставки.

У будь-якій МФО країни, яких на даний момент діє понад 130, не потрібно надавати довідку про заробітну плату або підтверджувати стаж. Мікрофінансові організації лояльно ставиться до всіх категорій позичальників, видають кредити навіть за наявності поганої КВ та відсутності офіційного працевлаштування.

Вітчизняні банки уважно вивчають кредитний портрет позичальника перед видачею позики. Компанії не йдуть на серйозні ризики, тому багатьом претендентам відмовляють. У банку можна отримати кредит без довідки про доходи, якщо сума, що запитується, не перевищує 50000 грн або в тому випадку, коли позичальник є зарплатним клієнтом.

У яких банках можна взяти кредит на 30 тисяч гривень?

В Україні працюють понад 70 банків, які пропонують приватним особам різні фінансові послуги. Щоб вибрати найбільш привабливий варіант кредитування, можна зупинитися на найбільших банківських установах країни.

ПриватБанк

У ПриватБанку був доступний «Швидкий кредит» із досить вигідними умовами. Наразі програму тимчасово призупинено, на банком заплановано її поновлення. Сума позики обмежена 50 000 гривень, термін становить 1 або 2 роки. Процентна ставка розраховується за ануїтетною схемою – 4,59% на місяць.

Альфа Банк

Один із найбільших банків країни пропонує споживчі кредити на придбання товарів у магазинах-пратнерах та цікаву програму «Кеш тобі теж». 30 000 грн взяти у борг цілком реально, оскільки максимальна сума становить 500 000 гривень. Термін користування кредитними коштами – 12-60 місяців. Процентна ставка розраховується індивідуально від 28,0 до 86,2% річних, залежить від суми та строку кредиту.

Монобанк

Віртуальний український банк не видає класичні кредити, але пропонує вигідно користуватися банківською карткою. Оформити заявку можуть власники мобільних девайсів, оскільки потрібно отримати посилання на додаток Монобанку. Максимальна сума за карткою становить 100000 грн., але частіше банк схвалює запити на 30000-50000 грн. Чинний відновлюваний пільговий період до 62 днів. Процентна ставка – 3,2% на місяць, стягується після закінчення грейсу. За карткою передбачено кешбек та відсоток на залишок.

А-Банк

Через інтернет можна подати заявку на кредит «Швидка готівка» до А-Банку. Компанія пропонує претендентам суму до 100000 грн. Термін користування позиковими коштами – 6, 12, 24, 36 місяців. Процентна ставка висока – 85% річних. Погашувати заборгованість потрібно рівними щомісячними платежами.

Увага! Незважаючи на те, що банки видають кредити без довідки про доходи, шанси на отримання позитивного рішення суттєво збільшуються, якщо претендент надасть весь пакет документів.

Якими МФО можна взяти кредит на 30 000 грн?

Якщо гроші потрібні дуже терміново, найпростіше звернутися до МФО. Мікрофінансові організації рідко відмовляють претендентам, не вимагають жодних документів, крім паспорта та коду ІПН, миттєво розглядають заявки та видають гроші. Проте здебільшого компанія сума обмежена 15000-20000 гривень. Щоб зробити правильний вибір та отримати необхідну фінансову допомогу, варто звернути увагу на МФО, подані у табл. 1.

Таблиця 1. МФО України, де можна взяти у кредит 30000 грн

Компанія Сума, грн Термін Ставка Особливості
MoneyVeo 10000-30000 8-18 неділь 1,3% в день зі зниженням Без дзвінків, без перевірок
Mandarino До 50000 До 12 міс. Від 0,01% Погана КІ, видача 24/7
Babules До 50000 До 12 міс. Від 0,01% Без довідки, будь-які цілі
Vistacredit До 100000 До 12 міс. Від 0,01% Всім, без поруч., без залога
Kreditradar До 50000 До 12 міс. Від 0,01% Без дзвінків, 24/7

У наведеній таблиці лише Манівео є мікрофінансовою організацією. Інші компанії – це послуги з підбору кредитних товарів, які надають претендентам платні послуги.

Які переваги та недоліки у банків та МФО?

Оформити кредит на 30000 грн можна як у банку, так і у МФО. Між пропозиціями кредиторів є велика різниця:

Банки схвалюють 7-8 заявок із 10, а МФО – як мінімум дев’ять, що говорить про високу ймовірність отримання позики.
Мікрофінансові організації видають гроші без перевірок, без дзвінків усім претендентам на будь-які цілі, а банківські установи уважно вивчають кредитну історію позичальника.
У МФО отримати потрібну суму можна дуже швидко, у банку доведеться чекати кілька днів, причому попереднє схвалення ще не гарантує, що кошти точно будуть видані.
Банки пропонують невисоку відсоткову ставку на відміну МФО, де відсоток у середньому становить 1-2% на день. Більш вигідні умови доступні для нових клієнтів мікрофінансових організацій – нульова ставка.

Користуватися кредитними продуктами дуже зручно, оскільки здебільшого претендентам пропонують оформити позику, не виходячи з дому. Переваги кредитування очевидні, але перед тим, як взяти гроші у борг, потрібно об’єктивно оцінити ймовірність їхнього своєчасного повернення. За порушення умов передбачено солідні штрафи.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.