Додам

Додам

Умови кредитування

Сума позики 500 - 6000 ₴
Сума першого кредита 6000 ₴
Процентна ставка 1.90 %, в день
Процентна ставка для першого кредиту 0.01 %, в день
Термін 5 - 30 днів
Форма погашення Класика
Термін розгляду заявки 10 хв.
Необхідні документи Паспорт, ІПН
Форма видачі на карту
Вік 18 - 65 років

О компанії

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії ФК № 822 від 22.11.2016, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Розпорядження Нацкомфінпослуг від 16.05.2017 року № 1714 "Про видачу Товариству з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВІВА КАПІТАЛ" ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. Безстроково.
Офіційний сайт dodam.com.ua
Телефон +380 800 30-53-53
Email support@dodam.com.ua
Юридична адреса 20603, м. Шпола, вул. Таранця, 20
Графік роботи цілодобово
Ліцензія НБУ № 1288 від 9 липня 2019 року

Додам – новий мікрокредитний сервіс в Україні, який надає онлайн-кредити до 10000 грн. на карту. Швидка фінансова підтримка ваших потреб. За допомогою сервісу Додам ви можете терміново вирішити ваше фінансове питання.

Отримуй гроші з Додам

“Dodam” – це ліцензійна та легальна компанія, яка успішно працює з 2016 року. Додам – незалежна компанія, яка допомагає українським громадянам у скрутному для них становищі. Коли Вам терміново потрібні гроші, сервіс завжди прийде на допомогу та допоможе оформити швидкий кредит онлайн на карту.

Мета dodam.com.ua – зберегти довгі та гарні стосунки з кожним клієнтом. Тому компанія не стоїть на одному місці, а кожен день намагаємося знаходити нові та прийнятні умови кредитування та виконує широкий спектр кредитних послуг на максимально вигідних для Вас умовах. Сервіс працює на основі міжнародних стандартів та дотримується найважливіших принципів кредитування.

Чому саме кредит у Додам?

Кредит на Вашу банківську карту – це:

 • Швидкість. Коли Ви потребуєте терміново грошей, або зарплата затримується, а Ви вже спланували покупки, сервіс допоможе отримати швидкі гроші менш ніж за одну годину без черг та нервових зривів.
 • Простота. Для того щоб взяти гроші в кредит на карту, не потрібно виходити з дому, достатньо лише перейти на сайт та заповнити анкетні дані. Гроші до зарплати отримати просто, маючи при собі лише паспорт та індивідуальний податковий номер.
 • Прозорість. Перед тим як підписати договір МФО пропонує усю необхідну інформацію клієнту (відсотки, умови швидкого кредиту, як і де його погасити, графік платежів та інші відповіді на питання, які цікавлять). Не має прихованих відсотків та комісій.
 • Безпечність. Багато клієнтів турбуються про свої особисті дані та документи. З “Додам” Ви можете спати спокійно, Ваша особиста інформація залишиться конфіденційною.

Переваги кредитування

Переваги компанії:

 • Швидке надходження грошей;
 • Зручний графік та умови погашення;
 • При погашенні достроково – можливість заощадити;
 • Дата платежу обирається в індивідуальному порядку;
 • Можливість контролювати витрати самостійно;
 • Немає прихованих відсотків та комісій;
 • За відкриття та оформлення кредитного договору платежі відсутні;
 • Ви не сплачуєте додаткові гроші за дострокове погашення кредиту.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.