Кредит 50 000

Кредит 50 000 грн без довідки про доходи

Більшість українців користуються доступними програмами кредитування для вирішення фінансових питань. Багато претендентів беруть кредит на дорогі покупки (побутова техніка, меблі), проведення ремонту, урочистих заходів, оплату навчання та інші ситуації. Позику на 50 000 грн без довідки про доходи можна оформити у банку чи МФО.

Як взяти кредит 50000 грн в Україні?

Перед подачею заявки варто порівняти запропоновані умови та вибрати найбільш відповідну компанію. Позики у розмірі 50 тисяч гривень видають банки країни та деякі мікрофінансові організації. Щоб надіслати онлайн-запит до МФО, потрібно зайти на офіційний сайт кредитора та заповнити типову форму:

 1. Вказати номер мобільного телефону та е-мейл для створення особистого кабінету.
 2. Ввести в анкеті необхідні дані – ПІБ, місце реєстрації та проживання, відомості про працевлаштування та розмір доходу.
 3. У графі «Параметри кредиту» вказати суму 50000 грн. та термін користування позиковими коштами.
 4. Оскільки більшість МФО переводять мікропозики на карту, потрібно запровадити реквізити «пластику» та пройти верифікацію.
 5. При необхідності слід прикріпити фото документів (паспорт та код ІПН) та надати номери телефонів контактних осіб.

Залишається надіслати заявку на розгляд та дочекатися рішення. Зазвичай, МФО перевіряють запити протягом 5-15 хвилин. Довідка про доходи не потрібна. Єдиною умовою, яку висувають мікрофінансові організації, є громадянство України та вік від 18 років. При позитивному рішенні залишається підписати договір в електронному вигляді та отримати гроші на картку.

Щоб подати заявку до банків на отримання кредиту чи картки, потрібно заповнити форму на сайті та дочекатися дзвінка співробітника компанії. У телефонному режимі погоджується зручний час відвідування відділення або доставка кредитної картки та договору кур’єром.

На замітку! Як варіант, заявку можна залишити на тематичному інтернет-ресурсі, який надає безкоштовну допомогу у підборі кредитних продуктів.

Чи можливо взяти кредит на 50 000 грн. без довідки про доходи?

В Україні цілком реально оформити невеликий кредит без документального підтвердження прибутку. У мікрофінансових компаніях довідку не вимагають у принципі і дуже часто видають мікропозики без перевірок, у тому числі позичальникам із поганою кредитною історією.

Українські банки надають кредити до 50 000 гривень без довідки з місця роботи. Достатньо вказати найменування роботодавця, код ЄДРПОУ. Щоб не отримати відмову, бажано мати стаж роботи на одному місці від 4-6 місяців. Банки активніше кредитують своїх зарплатних клієнтів, вкладників, які мають депозит, або претендентів, які постійно користуються іншими послугами компанії.

В яких банках можна взяти кредит на 50 000 грн?

В Україні працюють понад 70 банків, тому громадянам доступний широкий вибір кредитних пропозицій. Умови надання коштів у борг у всіх банках різні. Перед подачею заявки через інтернет, варто порівняти пропоновані кредитні продукти за такими параметрами, як сума, термін та процентна ставка.

ПриватБанк

У державному банку України діяла програма «Швидкий кредит», але зараз її тимчасово призупинено. Іншої альтернативи отримати позику без довідки про доходи не передбачено. Оскільки ПриватБанк лише тимчасово обмежив видачу «Швидкого кредиту», варто розглянути пропоновані щодо нього умови:

 • сума – до 50 000 грн;
 • термін – 12 чи 24 місяці;
 • процентна ставка – 4,59% на місяць.

Погашення заборгованості здійснюється за ануїтетною схемою рівними частинами щомісяця.

Альфа Банк

Відомий український банк пропонує клієнтам кілька кредитних продуктів. Вигідно брати позику «Кеш тобі теж». Максимально доступна сума становить 500 000 гривень, але без довідки про доходи можна отримати не більше 50 000 грн. Кредит видають терміном до 60 місяців. Процентна ставка варіюється від 28,0 до 86,2% річних залежно від суми та строку. Можна подати заявку онлайн на сайті Альфа-банку, вказавши ПІБ, ІПН, номер телефону, працевлаштування та область проживання. Імовірність отримання грошей є досить високою.

Монобанк

Перший віртуальний банк України без відділень активно кредитує населення. Кредит у Монобанку доступний лише у вигляді картки з відновлюваною кредитною лінією. Максимальна сума становить 100000 грн, а відсоткова ставка – 3,2% поза грейс-періодом, тривалість якого сягає 62 днів. Користуватися карткою дуже зручно, оскільки можна знімати готівку з невеликою комісією 0,5%, безкоштовно здійснювати перекази та сплачувати за комунальні послуги, товари. Тримачі картки беруть участь у кешбек-програмі та отримують 10% річних на залишок коштів.

А-Банк

У банку діє кілька програм кредитування. Одна з них – «Швидка готівка». Клієнтам пропонують відкрити позику терміном 6, 12, 24 або 36 місяців на суму не більше 100000 грн під 85% річних. Погашення боргу здійснюється за ануїтетною схемою. Подати заявку можна в мобільному додатку АBank24 або звернутися до відділення. Компанія приймає рішення дуже швидко протягом п’яти хвилин. Якщо відповідь позитивна, кошти зараховують на картку А-Банку.

Увага! Українські банки не схвалюють заявки клієнтів із поганою кредитною історією чи запити претендентів, які не мають офіційного працевлаштування.

Якими МФО можна взяти кредит на 50 000 грн?

Найпростіший спосіб швидко отримати 50000 грн у борг – звернутися до мікрофінансової компанії. В основному МФО пропонують мікропозики на суму до 15000-20000 грн. Але у деяких компаніях діють довгострокові програми кредитування.

Таблиця 1. Найкращі МФО України, де можна оформити кредит на 50 000 грн

Компанія Сума, грн Термін Ставка Особливості
Mandarino До 50000 До 12 міс. Від 0,01% Погана КІ, видача 24/7
Babules До 50000 До 12 міс. Від 0,01% Без довідки на будь-які цілі
Vistacredit До 100000 До 12 міс. Від 0,01% Всім, без поруч., без застави
Kreditradar До 50000 До 12 міс. Від 0,01% Без дзвінків, 24/7
KF.UA До 50000 До 6 міс. Від 0,01% З п’ятого погашення

Необхідно звернути увагу, що перші чотири компанії у наведеній таблиці не є МФО. Це організації, які надають послуги з підбору кредитів за комісійну винагороду. Цілком реально самостійно взяти мікропозику на велику суму в МФО, не вдаючись до допомоги посередників.

Які переваги та недоліки у банків та МФО?

Вибираючи кредитну пропозицію, позичальники зазвичай розраховують отримати гроші терміново. І це цілком реально, якщо звертатися до МФО. Мікрофінансові організації моментально розглядають заявки і відразу після схвалення запиту переказують гроші на рахунок. Переваги кредитування у МФО:

 • цілодобова видача мікропозик;
 • кредитування позичальників з поганою КІ;
 • не потрібна довідка про доходи;
 • не потрібна застава та поручителі;
 • висока ймовірність схвалення;
 • можливість пролонгації позики.

До недоліків мікрокредитування відноситься великий відсоток – 1-2% на день, а також обмежена сума позик.

Банки серйозно вивчають історію кожного позичальника, враховують ризики неповернення коштів. Тому багатьом претендентам відмовляють у видачі кредитів. Безперечною перевагою банків перед МФО є розмір процентної ставки, що розраховується на місяць чи рік.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.