Money4you

money4you

Умови кредитування

Сума позики 500 - 5000 ₴
Сума першого кредита 5000 ₴
Процентна ставка 1.99 %, в день
Процентна ставка для першого кредиту 0.01 %, в день
Термін 2 - 15 днів
Форма погашення Класика
Термін розгляду заявки 5 хв.
Необхідні документи Паспорт, ІПН
Форма видачі на карту
Штрафи 3% в день починаючи з 4-го дня прострочки *
Додаткова комісія за дострокове погашення Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується *
Типи працевлаштування тимчасово не працюючий, який працює неофіційно, що працює офіційно, що працює офіційно менше 6 міс., що працює офіційно більше 6 міс., що працює офіційно в фірмі через СПД / ФОП, СПД / ФОП, декретну відпустку
Вік 22 - 65 років

Про компанію

Money4you – 💰 компанія, яка спеціалізується на видачі невеликих сум під щоденну процентну ставку. Сервіс сучасний, зручний і простий, тому з подачею заявки не виникне складнощів, навіть у самого недосвідченого клієнта. Більше не потрібно стояти в довгих чергах, шукати заставне майно і міняти свій графік, так як завдяки онлайн кредитами можна вирішити свої проблеми цілодобово.
Офіційний сайт https://money4you.com.ua
Телефон +380800330024
Email info@money4you.ua
Юридична адреса 03150, місто Київ, вулиця Казимира Малевича, буд. 87
Графік роботи Работает круглосуточно
Ліцензія НБУ No 1198 від 07.05.2019

Money4You дає можливість вирішити фінансові проблеми за кілька хвилин, зараховуючи кошти на банківську карту. Кожен клієнт може вибрати суму позики і кількість днів, на яке він хоче його оформити. Є спеціальний калькулятор, який можна використовувати перед укладенням кредитного договору, щоб прорахувати розмір повернення. Якщо число не задовольнить, завжди можна змінити суму або період. МаніФоЮ не пропонує страховки та інші послуги, які може нав’язати банк, тому тут можна отримати тільки кредит.

Як взяти онлайн займ в Money4you:

Для того щоб отримати гроші на банківську карту, потрібно лише просто заповнити анкету і дочекатися відповіді. Складнощів немає, «Мані Фо Ю» зробила все можливе, щоб подавати заявку було комфортно, неважливо, з якого населеного пункту буде надходити запит, головне, щоб у клієнта було підключення до інтернету і справний девайс. Тепер отримати кредит можна стоячи в черзі, лежачи на дивані або сидячи в кафе. Покроково весь процес виглядає наступним чином:

 • Перед зверненням за позикою потрібно уважно вивчити умови кредитування;
 • За допомогою бігунків вибрати цікаву для суму і період кредитування;
 • Пройти реєстрацію в особистому кабінеті;
 • Верифікувати банківську карту. Після того як будуть введені дані карти, на ній буде заблокована сума, що не перевищує 2 грн. Ця процедура дозволяє Money4You визначити, що клієнт не шахрай і не використовує чужу банківську карту;
  Ознайомитися з текстом договору в особистому кабінеті і для підтвердження ознайомлення відправити лист, за допомогою відповідної опції;
 • Укласти кредитний договір. Для цього потрібно використовувати спеціальну комбінацію символів, отриману в повідомленні, яке МаніФоЮ відправить на контактний номер;
 • Дочекатися відповіді і отримати кошти в своє користування.

При повторному зверненні, всі ці маніпуляції не потрібні, дані зберігаються, і для оформлення кредиту досить буде просто зайти в Особистий кабінет і зробити кілька кліків.

Умови отримання онлайн позики в Money4you

«Мані Фо Ю» не вимоглива і лояльна до всіх. Кредит можна виплачувати частинами і повертати його раніше терміну, не боячись отримати за подібне штраф. До числа інших умов кредитування можна віднести:

 • Мінімальна сума позики становить 500 грн., А при першому зверненні, МаніФоЮ
 • готова надати до 7000 грн. в особисте користування;
 • Прозорість умов кредитування. «Мані Фо Ю» не має прихованих платежів і комісій, гроші можна отримати на прийнятних умовах і уникнути переплат;
 • Кредит можна оформити на 2-30 днів;
 • Відсоткова ставка стандартна для кожного клієнта;
 • Можна безкоштовно скористатися пролонгацією і продовжити термін кредитного договору;
 • Для отримання коштів підійде будь-яка банківська карта, отримана в Українському банку.

Ліцензії та свідоцтва Money4you

Якщо перейти в розділ «про нас», можна без проблем вивчити інформацію і ознайомитися з документами, які свідчать про безпеку співпраці і здійснюваної діяльності. У Money4You вже є свої шанувальники, тому без проблем можна вивчити відгуки реальних клієнтів.

Переваги та особливості Money4you

Простота, зручність, кошти на банківську карту і багато іншого можна отримати при зверненні в сервіс. До числа основних переваг можна віднести:

 • Заявку можна подати в будь-який час, не обмежуючись буднями днями;
 • МаніФоЮ використовує спеціальну систему шифрування, інформація не буде передана третім особам;
 • Для того щоб отримати гроші, клієнтові не потрібно надавати заставу;
 • Money4You досить паспорта та ІПН для того, щоб видати кредит;
 • Гроші можна отримати на будь-які потреби;
 • Штрафи за дострокове закриття кредиту також не стягуються;
 • Заявка приймається і розглядається системою;
 • Оформити заявку можна за 5 хвилин і в разі позитивного рішення, отримати кошти в своє користування.

Особливістю можна вважати те, що МаніФоЮ дозволяє оформити лише один займ, що в принципі, характерно для всіх МФО. Також важливо врахувати, що у компанії всього два способи повернення коштів.

Промокоди і акції в Money4you

У Money4You є промокодом, які можуть принести знижку. Вводити їх потрібно при реєстрації або при повторному зверненні за позикою. Спеціальні символи, що дозволяють заощадити, можна знайти в електронних листах і соціальних мережах. Крім цього, «Мані Фо Ю» регулярно проводить акції та розіграші, заохочуючи клієнтів за співпрацю.

Чому можуть відмовити у видачі мікропозик?

Багато, навіть не мають офіційного працевлаштування, можуть отримати позику в Money4You, якщо заповнити анкету. Але, навіть тут бувають винятки, тому відмова може бути. Отримати його можна з наступних причин:

 • Всі представлені дані виявилися недостовірними, або ж в них були виявлені помилки;
 • Якщо клієнт не відповідає вимогам або ж намагається використовувати чужі дані для оформлення кредиту;
 • Клієнт не зміг пройти верифікацію;
 • У клієнта були проблеми з доступом до інтернету;
 • Клієнт вже має кредит, раніше оформлений за допомогою сервісу.

Як повернуть онлайн кредит:

Способів повернення коштів не так багато, але все ж клієнтові є з чого вибрати. Так, гроші можна повернути в такий спосіб:

 • Оплатити дистанційно на сайті Money4You. Платіж буде опрацьовано миттєво, а кредитор отримає гроші за кілька хвилин;
 • Оплатити готівкою в одному з відділень банків. В Україні більше, ніж достатньо банків, тому платіж можна здійснити в будь-якому. Перед тим як звертатися до касира, потрібно попередньо відвідати особистий кабінет, взяти платіжні реквізити компанії і дізнатися точну суму, необхідну для зарахування. У призначенні платежу потрібно вказати номер кредитного договору або ІПН. Money4You отримає гроші протягом 3-х робочих днів, тому для того щоб уникнути автоматичної прострочення, потрібно вносити платіж раніше встановленого терміну.

Позичальнику потрібно лише вирішити, який спосіб повернення коштів йому до душі і скласти графік платежів, щоб не допускати прострочень і сумлінно виконувати свої зобов’язання.

Пролонгація мікрокредиту

У Money4You кожен клієнт може отримати шанс на збереження кредитної історії, у разі виникнення складнощів з оплатою, завжди можна скористатися пролонгацією і отримати відстрочку. Пролонгацію можна підключити в особистому кабінеті, а скористатися нею краще в наступних випадках:

 • Коли виникли фінансові труднощі, такі як руйнування бізнесу або затримка зарплати;
 • Якщо клієнт захворів і йому потрібно терміново оплатити лікування;
 • Клієнт став безробітним і потрапив під скорочення;
 • Якщо клієнт не встиг повернутися з відпустки;
 • У клієнта виникли непередбачені обставини, що не дозволяють зробити платіж.

У будь-якому випадку, якщо з оплатою виникнуть труднощі, краще подбати про свою кредитну репутацію і негайно оформити пролонгацію, «Мані Фо Ю» не вимагає за це плати (за винятком оплати нарахованих відсотків).

Відповідальність за несплату кредиту

Якщо клієнт не поверне гроші в установлений строк, що не скористається пролонгацією і не звернутися в компанію, то йому нарахують пеню, розмір якої можна дізнатися в кредитному договорі. У разі ігнорування компанії, борг клієнта перейде до колекторів, і вони будуть застосовувати не найчесніші методи для стягнення. Ще одним негативним наслідком несплати можна вважати зіпсовану кредитну історію, відомості про прострочення будуть передані в БКІ.

Важливо! Низький кредитний рейтинг унеможливить отримання банківського кредиту та подальшу співпрацю з сервісом. Також не виключено і те, що МаніФоЮ може звернутися до суду, який в свою чергу опечатає все майно і рахунки позичальника і зобов’яже його виплачувати борг. Прострочення також ускладнить виїзд за кордон.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.