Про нас

Сайт MyLoan.com.ua розроблений спеціально для жителів України, які хочуть оформити онлайн кредити на вигідних і прозорих умовах. Тут ми зібрали корисну інформацію про кредитні організації, банках, онлайн-сервісах, які видають чесні кредити. На нашому сервісі користувачі дізнаються про умови отримання кредитів без застави в різних фінансових компаніях і навчаться вибирати найвигідніші пропозиції.

Ми працюємо над сервісом, який дозволить оперативно вирішувати будь-які проблеми з фінансами, а також допоможе підвищити фінансову грамотність відвідувачів.

Наші завдання і мета

Підібрати повністю відповідний вашим запитам фінансовий продукт;
Заощадити ваші гроші, нерви і час;
Забезпечити захист персональних даних відвідувачів сайту;
Посприяти при підборі продукту на підставі відгуків і рейтингів кредитних організацій;
Підвищити фінансову грамотність відвідувачів;
Запровадити спеціальні онлайн-інструменти, що дозволяють приймати зважені рішення при виборі фінансового продукту.

Як ми працюємо?

Ми вивчаємо актуальні пропозиції кредитних організацій, що працюють в Україні, і відбираємо найвигідніші з них. Грунтуючись на наших радах, ви з легкістю підберете компанію з найбільш підходящими умовами кредитування.

Ми виступаємо проти агресивної реклами – вважаємо, що вона відволікає увагу відвідувачів і заважає швидко знаходити потрібну інформацію. Однак наявність корисних реферальних посилань від постійних партнерів сайту надає фінансову підтримку нашого сервісу і команді. Завдяки такій прозорій схемі наші відвідувачі завжди мають абсолютно безкоштовний доступ до актуальної та корисної інформації.

Якщо Ви хочете дізнатися, де можна отримати кредит під 0%, взяти участь в цікавих та вигідних акціях, бути в курсі інновацій в сфері банківських послуг і спеціальних пропозицій на ринку МФО, звертайтеся до MyLoan.com.ua!

Політика конфіденційності