Credit7

credit7

Умови кредитування

Сума позики 500 - 20000 ₴
Сума першого кредита 15000 ₴
Процентна ставка 1.90 %, в день
Процентна ставка для першого кредиту 0.01 %, в день
Термін 5 - 30 днів
Форма погашення Класика
Термін розгляду заявки 7 хв.
Необхідні документи Паспорт, ІПН
Форма видачі на карту
Штрафи У разі прострочення на 4-й день нараховується штраф у розмірі 15% від суми кредиту, починаючи з 5-го дня - 1,1% від суми кредиту за кожен день прострочення. Згідно з внесеними змінами до чинного законодавства для споживачів (клієнтів) передбачено звільнення від сплати неустойки (штрафів, пені) за невиконання (прострочення виконання) зобов'язань за кредитними договорами в період дії карантину, який виник у зв'язку з поширенням коронавируса (COVID-19) в 2020 році. *
Додаткова комісія за дострокове погашення Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується *
Типи працевлаштування тимчасово не працюючий, який працює неофіційно, що працює офіційно, що працює офіційно менше 6 міс., що працює офіційно більше 6 міс., що працює офіційно в фірмі через СПД / ФОП, СПД / ФОП, декретну відпустку, пенсіонер
Вік 18 - 65 років

Про компанію

Credit7 - новий онлайн сервіс, який спеціалізується на видачі швидких кредитів, отримати які можна в будь-який час. Гроші зараховуються на банківську карту, а значить, клієнтові не доведеться витрачати час на виснажливі поїздки і черги. Сайт компанії інтуїтивно-зрозумілий, тому заявку можна подати за кілька хвилин навіть з мінімальною кількістю знань і навичок.
Офіційний сайт https://credit7.ua
Телефон +380 800 33 07 33
Email info@credit7.ua
Юридична адреса м. Київ, Дніпровська набережна, 25
Графік роботи Пн-Пт: 9:00 - 21:00; Сб-Нд: 09:00 - 19:00
Ліцензія НБУ № 529 від 04.04.2019

Сервіс Credit7 сучасний і зручний, тут немає складних питань, завищених вимог і складнощів, з якими можуть зіткнутися клієнти при оформленні банківського кредиту. Тут не ставлять зайвих запитань, а гроші можна отримати в своє користування без цільового призначення, витративши на це 7 хвилин.

Як взяти онлайн кредит в Credit7:

Заявку на кредит може подати будь-який повнолітній і дієздатний громадянин України. У компанію можуть звертатися студенти, домогосподарки, пенсіонери, люди без офіційного працевлаштування та навіть безробітні. Важливо тільки те, щоб у потенційного позичальника була постійна реєстрація і прописка на території країни. Для того щоб отримати в своє розпорядження потрібну суму, необхідно зробити наступне:

 • Відвідати офіційний сайт компанії і за допомогою електронного калькулятора задати всі необхідні критерії позики;
 • Далі потрібно пройти нескладну реєстрацію і вказати ПІБ та контактний номер телефону;
 • Наступним етапом стане вказівка ​​типу паспорта, його номер і місце видачі;
 • Далі потрібно заповнити графу з інформацією про прописку. Якщо адреса прописки і проживання буде відрізнятися, то це також потрібно буде вказати;
 • Ще одним етапом стане заповнення графи про додаткові відомості про себе;
 • Заповнити пункт про свою зайнятість і вибрати потрібний розмір своїх доходів;
 • Останнім етапом можна вважати додавання банківської карти, яка неодмінно повинна бути оформлена на позичальника;
 • Після цього можна без проблем відправити заявку, яка буде розглянута досить швидко;
 • Угода завершується підписанням кредитного договору за допомогою спеціального цифрового коду, який буде відправлений у повідомленні.

Умови отримання кредиту в МФО Credit7

Компанія розглядає заявку протягом 7 хвилин і не вимагає цільового призначення для кредитування. Подаючи заявку, клієнт може розраховувати на наступні умови кредитування:

 • При першому зверненні, сума позики не може перевищувати 2000 грн., Але з максимальна сума позики не перевищує 4000 грн .;
 • Клієнт може отримати гроші не більше ніж на 30 днів;
 • У компанії є пролонгація, якою можна скористатися в будь-який час, що досить зручно, так як за допомогою цієї послуги можна відстрочити платіж і зберегти хороші відносини з компанією і свою кредитну історію.

Переваги та особливості Credit7

Компанія працює оперативно, висуває мінімальна кількість вимог до позичальників і не задає зайвих питань. Заявка розглядається протягом 7 хвилин і видає гроші на банківську карту. До числа інших переваг компанії можна віднести:

 • Постійним клієнтам не доведеться чекати, так як рішення вони отримують миттєво;
 • Немає прихованих комісій, платежів і додаткових послуг;
 • Гроші можна повернути достроково;
 • За кредитом можна звернутися в будь-який час дня і ночі, правда, обробка заявки відбудеться лише в робочі години;
  Поручителі і застава не потрібні, як і нескінченну кількість документів, запитувані банком;
 • З документів потрібно лише банківська карта, ІПН і паспорт;
 • У своїй роботі компанія використовує SSL сертифікат, що забезпечує захист і збереження даних клієнта;
 • За оформлення позики не доведеться платити, так як він надається безкоштовно.

У компанії є і свої недоліки, до числа яких можна віднести невелику суму кредиту і завищену процентну ставку.

Промокоди і акції в Credit7

У компанії є спеціальний промокод, отримати який можна в рамках проведених акцій. Також промокодом можуть заохотити і постійних клієнтів, своєчасно повертають кошти. За допомогою спеціальних символів, клієнт може отримати знижку і оформити позику на більш вигідних умовах.

Чому можуть відмовити у видачі мікропозики?

У разі відмови не потрібно панікувати, так як це трапляється з кожним і однією з причин може стати технічна помилка. В основному негативну відповідь можна отримати в наступних випадках:

 • Перед оформленням кредиту уважно вивчити анкету і представлені дані. Цілком ймовірно, що в реєстраційній формі була допущена помилка або ж якийсь пункт був пропущений. Припустимо, коли клієнт позначав рівень доходу, він міг пропустити цифру або вказати на декілька цифр більше;
 • Можна також звернутися в УБКІ. Цілком ймовірно, що недавно був оформлений займ і відомості про його виплаті не оновилися. Може бути й таке, що у клієнта є невиплачені позики і компанія порахувала, що клієнт не подужає таку кредитне навантаження;
 • Клієнт ввів недійсний контактний номер і компанія з ним просто не змогла зв’язатися;
 • Банківська картка виявилася недійсною або ж на ній був нульовий баланс;
 • Клієнт не відповідає вимогам компанії;
 • У клієнта були проблеми з доступом до інтернету.

Як повернуть онлайн позику?

Кожен клієнт може вибрати найбільш зручний і прийнятний для себе спосіб повернення коштів. Так, кредит можна повернути в такий спосіб:

 • З використанням особистого кабінету;
 • Для оплати можна використовувати термінали iBox і ПриватБанк;
 • Оплатити можна в касі будь-якого банку України.

Пролонгація позики

Кожен клієнт в компанії може скористатися пролонгацією і продовжити кредитний договір. Ця послуга сприяє переносу дати оплати і дозволяє уникнути прострочення. Якщо клієнт внесе платіж за нараховані відсотки, тоді він без проблем зможе активувати послугу в особистому кабінеті. Пролонгація оформляється безкоштовно за кілька хвилин.

Пролонгацією можна скористатися в будь-який час і краще її запросити до того, поки не настане прострочення. Продовження кредиту вигідніше за все запитувати в наступних випадках:

 • Затримка зарплати і втрата роботи;
 • хвороба;
 • відпустка;
 • Втрата постійного доходу.

Компанія також готова переглянути умови кредитного договору для того, щоб полегшити обслуговування боргу. Найчастіше реструктуризація надається тим позичальникам, які мають фінансові труднощі і вже заробив прострочення.

Відповідальність за несплату онлайн кредиту

Кожен клієнт, укладаючи кредитний договір, покладає на себе певні зобов’язання, за недотримання яких буде слідувати наступне покарання:

Нарахування штрафний пені, розмір якої вказаний у кредитному договорі. Нараховується вона щодня до того, поки не буде повернений борг;
Кредитна історія клієнта буде зіпсована, а значить, він не зможе в подальшому звертатися в банки і отримувати кредит;
Може бути проведена боргу колекторам, які будуть займатися подальшим стягненням коштів;
Компанія може подати судовий позов.

Перед тим як оформляти заявку, потрібно тверезо оцінити свої можливості і попередньо розрахувати суму повернення, щоб кредит в подальшому не створив проблем. Завжди можна оформити менший розмір або зовсім відмовитися від позики, щоб знизити навантаження на бюджет.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.