Рефінансування позики

Рефінансування позики (Об’єднання кредитів)

До 100 000 грн, 7.5% в місяць
ReCredit
ReCredit
10000 - 100000 грн
Сума
0.25 %
Ставка
91 - 366 дней
Термін
5 из 5
Популярність
Довгостроковий кредит на карту
Ocean
Ocean
10000 - 200000 грн
Сума
0.15 %
Ставка
180 - 1095 дней
Термін
5 из 5
Популярність
Знижка - 30% на повторний кредит за промокодом: EGCPA
Є-Гроші
Є-Гроші
100 - 15000 грн
Сума
0.01 %
Ставка
1 - 30 дней
Термін
5 из 5
Популярність
MICROCREDIT
Microcredit
500 - 25000 грн
Сума
1.80 %
Ставка
1 - 365 дней
Термін
5 из 5
Популярність
Довгостроковий кредит готівкою
КредитМаркет
1000 - 500000 грн
Сума
0.10 %
Ставка
6 - 59 месяцев
Термін
5 из 5
Популярність
Кредит на будь-які цілі
Твоя Позика
Твоя Позика
10000 - 150000 грн
Сума
0.80 %
Ставка
56 - 112 дней
Термін
5 из 5
Популярність

Сьогодні існує достатня кількість банківських послуг і різноманітних програм рефінансування. Деякі з них представлені на MyLoan.com.ua, тому не доведеться витрачати багато часу на пошуки відповідного варіанту. За рахунок нового кредиту можна частково або повністю виплатити наявний, отримавши його на більш вигідних умовах.

Коли ефективне рефінансування позики?

Принципом рефінансування кредиту можна вважати заміну одного або декількох кредитів іншими на більш прийнятних умовах. Рефінансування кредиту це не зміна умов чинного договору, а висновок нового, відповідно до якого цільовим призначенням буде вважатися виплата боргу іншому банку.

Є декілька випадків, коли рефінансування позики ефективно:

  • Відсотки по новому кредиту значно нижче;
  • Можливо, збільшити період кредитування;
  • Якщо було оформлено кілька кредитів на різних умовах, але хочеться платити по одному;
  • Коли автомобіль знаходиться в заставі у банку. Рефінансування може виступити в якості застави і позбавить від обов’язкової страховки.

Як отримати рефінансування позик?

Ось що потрібно зробити для отримання рефінансування:

  • Поговорити зі своїм банком-кредитором і дізнатися все про дострокове повернення коштів;
  • Вибрати найбільш вигідну програму рефінансування;
  • Зібрати всі необхідні документи (паспорт, довідка про доходи, ІПН, кредитний договір за минулим кредитом, чеки про оплату). Банк в обов’язковому порядку проведе перевірку кредитної історії і якщо щось не влаштує, відмовить в рефінансуванні;
  • У разі позитивної відповіді, потрібно укласти новий кредитний договір.

Зазвичай, банки видають гроші для рефінансування тих кредитів, платежі за якими регулярно вносилися протягом півроку.

Звертаємо увагу:

  • Рефінансувати можна кілька кредитів. Припустимо, ви виплачуєте три різних кредита, але для зниження навантаження їх можна об’єднати в один і провести рефінансування;
  • При рефінансуванні іпотеки, потрібно дізнатися в банку, чи можливо знизити ставку, а якщо подібне не запропонують, тоді потрібно шукати відповідний варіант. Знизити ставку простіше, ніж оформити новий кредит. У деяких випадках, банки можуть запропонувати частину рефінансування позики готівкою для витрати на будь-які цілі. Тоді, після рефінансування платіж буде колишнім, але можна отримати додатково гроші, а саме різницю, яка виникла через зниження ставки.

Об’єднання кредитів – перекредитування

Як вже було зазначено, за рахунок рефінансування можна об’єднати кілька кредитів в один, що досить зручно, тому що так можна позбутися поганої кредитної історії і знизити кредитне навантаження. Рефінансування кредитів в один платіж свого роду рятівний круг, що дозволяє отримати гроші на більш вигідних умовах і щомісяця здійснювати один платіж. При оформленні великої суми може знадобитися застава або поручитель, так як банки повинні мінімізувати можливі ризики.

При перекредитування можуть застосовуватися особливі умови, які полегшують життя позичальникові і це означає, що новий кредит може бути оформлений під більш низький відсоток, або на більш тривалий час.

Об’єднання кредитів – перекредитування інших позик в одну, відрізняється від реструктуризації тим, що в другому випадку потрібно оформити новий кредит на більш вигідних умовах для зниження кредитного навантаження.

Пам’ятайте, що у кожного банку і небанківської організації є ряд своїх пропозицій, тому при виборі враховуйте розмір відсотка, тривалість і штрафи за дострокове повернення.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.