MoneyVeo

moneyveo

Умови кредитування

Сума позики 500 - 17000 ₴
Сума першого кредита 17000 ₴
Процентна ставка 1.05 %, в день
Процентна ставка для першого кредиту 1.05 %, в день
Термін 1 - 30 днів
Форма погашення Класика
Термін розгляду заявки 5 хв.
Необхідні документи Паспорт, ІПН
Форма видачі на карту
Штрафи 2,3% в день з 1-го дня після порушення терміну оплати кредиту *
Додаткова комісія за дострокове погашення Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується *
Типи працевлаштування тимчасово не працюючий, який працює неофіційно, що працює офіційно, що працює офіційно менше 6 міс., що працює офіційно більше 6 міс., що працює офіційно в фірмі через СПД / ФОП, СПД / ФОП, декретну відпустку
Вік 18 - 90 років

Про компанію

Moneyveo 💰 сервіс, завдяки якому українці вирішують свої фінансові питання "тут і зараз". Завдання сервісу - надати швидку фінансову допомогу без особистих візитів в офіси і довгих очікувань.
Офіційний сайт https://moneyveo.ua
Телефон +380 800 21 9393
Email support@moneyveo.ua
Юридична адреса 01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15 Б
Графік роботи 24/7
Ліцензія НБУ №105 від 21.03.2013

Кращим варіантом для співпраці стане Moneyveo. Цей сервіс досить швидкий і є одним з найпопулярніших в країні. Компанія надає фінансову допомогу, обходячись без зайвих візитів офісів і виснажливих телефонних розмов.

Онлайн кредит оформити набагато простіше, а головне, цей процес не віднімає багато часу, так як гроші можна отримати дистанційно, а для укладення кредитного договору їхати нікуди не треба. Якщо сталася термінова ситуація, то кращим рішенням стане звернення в МФО, саме такі компанії видають невеликі суми на нетривалий термін.

Як взяти онлайн займ в Moneyveo:

У день клієнт може подати не більше трьох заявок. Реєстраційні відомості заповнюються лише при першому зверненні за позикою, так як в подальшому для оформлення, досить авторизуватися в Особистому кабінеті і вибрати найбільш підходящу суму і період.

Слід зазначити, що один позичальник не зможе оформити відразу кілька кредитів, так як для отримання нового, потрібно виплатити попередній.

Кредит в Moneyveo може отримати кожен повнолітній громадянин України у якого є банківська карта, паспорт і ІПН. Процес кредитування виглядає наступним чином:

 • Клієнт вибирає умови кредитування і переходить до заповнення заявки;
 • У заявці потрібно вказати паспортні дані, ІПН і номер карти;
 • Дочекатися відповіді і отримати кошти в своє розташування.

Для того щоб захистити персональні дані, в деяких випадках потрібно буде надати фото з паспортом і кодову фразу, яку надають фахівці компанії.

Рішення щодо видачі позики приймається автоматично і отримати його можна протягом декількох хвилин, після того як буде проведено аналіз позичальника.

Процентна ставка і розрахунок онлайн позики

Процентна ставка – виражена в процентному співвідношенні сума витрат, яку повинен сплатити позичальник кредитору за користування позиковими засобами.

У компанії розмір процентної ставки може варіюватися від 0,01 до 1,70% в день від суми позики. Для того щоб розрахувати місячну ставку, потрібно щоденну ставку помножити на кількість днів у місяці. Припустимо, клієнту видали позику під 1,7% на місяць, то в результаті це вийде 51% в місяць або 620,5% в рік.

Умови отримання онлайн позики в МФО Moneyveo

Moneyveo любить своїх клієнтів, тому всіляко їх заохочує, розробляючи для них акції та програми лояльності. У компанії є промокодом, за рахунок яких можна отримати знижку. Важливо пам’ятати, що промокодом можна скористатися один раз, після того як клієнт зайде в Особистий кабінет на сайті. Що стосується програми лояльності, то вона дозволяє накопичувати бали, які в подальшому стають знижкою, застосовної до процентної ставки. Також є заохочення і за наведених друзів і якщо один перейде по посиланню, клієнт отримає 150 грн. на свій рахунок.

Крім цього клієнт може розраховувати на наступні умови кредитування:

 • Гроші можна отримати строком до 30 днів;
 • Максимальна сума, на яку можна розраховувати – 15000 грн .;
 • Рішення по позиці приймається протягом декількох хвилин;
 • Перша заявка дає можливість отримати позику під 0,01%;
 • Є пролонгація;
 • Мінімальний термін кредитування становить добу.

Переваги та недоліки позики в Moneyveo

Співпраця з компанією приносить ряд переваг, до числа яких можна віднести:

 • Швидкість оформлення і подачі заявки;
 • Мінімальна кількість документів, необхідних для оформлення позики. Так, щоб отримати позику, достатньо надати банківську карту, паспорт і ІПН;
 • Компанія кредитує цілодобово, включаючи і святкові дні;
 • На прийняття рішення ніхто не впливає, так як розгляд заявок здійснюється системою;
 • Для оформлення позики не потрібні ніякі платежі, так як процедура безкоштовна. Комісій і прихованих платежів немає;
 • Різноманітність акційних пропозицій та кредитних програм;
 • Можливість дострокового повернення коштів, за яке не буде нараховано штрафів;
 • Клієнту не потрібно підтверджувати дохід, своє працевлаштування і шукати поручителів, так як компанія давно відійшла від подібних стандартів. Застава також не потрібна.

Недоліків у компанії не було виявлено.

Чому можуть відмовити у видачі мікропозики?

Moneyveo лояльні до всіх, але навіть вона іноді відмовляє у видачі коштів. Відбутися це може з наступних причин:

 • Покупець не був уважним і заповнив заявку з помилками. Пам’ятайте, що будь-яка неточність або помилка може призвести до відмови, так як система просто не зможе її обробити і провести перевірку клієнта;
 • Клієнт надав не свої дані;
 • Банківська картка виявилася простроченої та на неї неможливо зарахувати займ;
 • Клієнт не надіслав фото з паспортом і не зміг підтвердити свої дані;
 • Клієнт вже має діючий кредит в компанії і поки не сплатить попередній, новий отримати не зможе;
 • На сайті велися технічні роботи, і заявка не була оброблена;
 • У клієнта були проблеми з інтернетом, або пристрій виявився несправним;
 • Клієнт не відповідає заявленим вимогам компанії.

Перед тим як відправляти заявку, рекомендується її перевірити ще раз, щоб уникнути можливої ​​відмови. Пам’ятайте, що правильність даних – половина успіху, тому важливо, щоб вони були правдивими.

Як повернути онлайн займ?

Оплатити позику в Moneyveo досить просто, головне, підібрати найбільш зручний для себе варіант. Так, кошти можуть бути повернуті одним із запропонованих варіантом:

 • Кредит можна оплатити в будь-якому українському банку;
 • Дистанційна оплата на сайті;
 • Позику можна повернути через термінали самообслуговування;
 • Для оплати також можна використовувати онлайн сервіси та онлайн банкінг.

Важливо! Абоненти «Київстар» можуть повертати позику або оплачувати пролонгацію за рахунок мобільних засобів. Для цього потрібно просто зайти в додаток «Мобільні Гроші» або на онлайн-сторінку, відвідати розділ «Фінансові послуги» і знайти потрібну компанію. Далі в спеціальній формі потрібно ввести номер мобільного, який раніше був зазначений при реєстрації, так як це необхідно для ідентифікації кредиту.

Всі необхідні реквізити для оплати є на сайті компанії.

Пролонгація позики

Один і той же кредит можна продовжити кілька разів. Максимальний термін продовження становить 30 днів, а звіт нараховується з того моменту, коли клієнт оформить послугу.

Крім пролонгації, є грейс-період, яким можна скористатися, якщо не вдалося своєчасно виплатити позику. Так, Moneyveo надає 3 робочих дня на внесення платежу. Якщо він зможе оплатити позику протягом цього часу, то штрафних відсотків можна буде уникнути. Важливо пам’ятати, що грейс-період не є продовженням кредитного терміну. Це скоріше додаткова можливість для оплати позики.

Відповідальність за несплату кредиту онлайн

На 4-й календарний день після грейс-періоду, відбувається автоматичний перерахунок за стандартними умовами. Це означає, що акції та знижки враховуватися не будуть, а клієнту додатково нарахують 12% від суми позики (по 3% за кожен з днів прострочення). Також нараховується 1,3% пені та 3% відсотка в день, поки не буде проведена повна оплата. Нарахування не перевищує 80-ти днів.

У будь-який з днів прострочення, компанія може почати процес стягнення заборгованості, так як має на це повне право. Також може бути проведена передача боргу колекторам і поданий судовий позов.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.