Кредит 100000

Кредит 100000 грн без довідки про доходи

Послуги кредитування серед українських громадян мають стабільний попит. Це з доступністю і вигідністю кредитних товарів. На фінансовому ринку країни позики населенню пропонують банки та МФО. Щоб оформити кредит на 100000 грн., не обов’язково особисто відвідувати офіс компанії – достатньо залишити заявку онлайн та отримати попереднє рішення від банку або погодження позики від МФО.

Як взяти кредит 100000 грн в Україні?

Скористатися пропозиціями банківських установ та мікрофінансових компаній може кожен громадянин України віком від 18 років за наявності будь-якого стабільного джерела доходу. Кредити та позики видають усім категоріям претендентів – студентам, пенсіонерам, офіційно та неофіційно працевлаштованим особам, самозайнятим особам. Щоб подати онлайн заявку, необхідно вибрати компанію з відповідними умовами та перейти на офіційний сайт кредитора, після чого виконати кілька простих дій:

На сайті МФО

Мікрофінансові організації не вимагають жодних документів, крім паспорта та коду ІПН. Як надіслати запит на позику:

  • створити особистий кабінет за номером телефону та е-мейлу;
  • заповнити анкету, вказавши ПІБ, відомості про реєстрацію, проживання, зайнятість та розмір доходу;
  • вибрати параметри кредиту – суму та строк;
  • запровадити реквізити банківської картки та верифікувати платіжний засіб;
  • у разі потреби вказати номери телефонів контактних осіб та прикріпити скан-копії документів.

Залишається надіслати запит на розгляд та отримати відповідь МФО щодо СМС або на електронну пошту. При позитивному рішенні слід ознайомитися з кредитним договором та підписати документ. Після цього схвалену суму грошей моментально зараховують на картку позичальника.

На сайті банку

Щоб подати заявку через інтернет, потрібно вибрати кредитний продукт та його параметри та перейти до заповнення анкети:

  • вказати ПІБ, номер телефону та код ІПН;
  • відомості про місце проживання;
  • позначити форму працевлаштування;
  • вказати розмір заробітної плати;
  • прийняти умови обробки персональних даних.

Після заповнення необхідно надіслати анкету на перевірку. Співробітник банку обов’язково передзвонить для уточнення деталей та погодження зручного часу відвідування відділення.

Увага! Чим більше документів претендент надасть до банку, тим вища ймовірність схвалення запиту. Підтвердженням платоспроможності є документи на володіння будинком, квартирою, машиною, депозитом і т.д.

Чи можливо взяти кредит на 100 000 грн. без довідки про доходи?

Кредит на 100 000 грн можна отримати без підтвердження заробітної плати. Позичальник має мати українське громадянство. Мінімальний вік претендента – 18 років, максимальний – зазвичай 70-75 років. Щоб оформити кредит, необхідно мати стабільне джерело доходу. Причому для отримання позички у банку потрібне офіційне працевлаштування, у мікрофінансових організаціях – будь-який варіант зайнятості, оскільки компанії видають позики навіть безробітним.

Суму в сто тисяч гривень пропонують клієнтам із бездоганною кредитною історією. Українські банки уважно оцінюють ризики, пов’язані із ймовірністю неповернення коштів. Тому кредитують лише претендентів із гарним фінансовим рейтингом.

У яких банках можна взяти кредит на 100 тисяч гривень?

З усіх банків, що працюють у країні, найбільш привабливі умови кредитування пропонують кілька компаній. Щоб скористатися доступними пропозиціями, необхідно залишити заявку на сайті та отримати попереднє рішення. Але спочатку варто подивитися, наскільки вигідно брати кредит у конкретному банку.

ПриватБанк

Без довідки про доходи ПриватБанк кредитує лише своїх постійних клієнтів. Суму від 100000 грн і вище можна оформити за програмою «Авто на виплат», «Кредит на придбання нерухомості» або «Кредит під депозит». Процентна ставка, остаточна сума та термін користування позиковими коштами встановлюється в індивідуальному порядку залежно від кредитного досьє претендента.

Альфа Банк

Пропонує найреальніший варіант отримання великої суми коштів за програмою «Кеш тобі теж» (до 500000 грн на 5 років за ставкою від 28,0% річних) або за споживчими позиками на купівлю товарів. Однак без довідки про доходи Альфа-Банк видає позички лише до 50 000 грн. В інших випадках потрібне документальне підтвердження заробітної плати.

Монобанк

Український банк працює дистанційно, тож у компанії можна відкрити лише кредитну картку. Ліміт коштів становить 100000 грн, пільговий період – до 62 днів, ставка – 3,2% на місяць. Користуватися кредиткою дуже зручно, оскільки Монобанк не стягує плати за проведення переказів чи оплату товарів, комунальних послуг. За зняття готівки береться невелика комісія 0,5%.

Можна замовити безкоштовну доставку карти кур’єром у Київ, Львів, Одеса, Запоріжжя, Харків, Дніпро. Кур’єр у зручний час доставляє договір та картку, перевіряє паспорт та код позичальника. Остаточний кредитний ліміт банк встановлює після активації “пластику”.

А-Банк

В А-Банку є кілька програм кредитування. На 100 000 грн можна оформити кредитний продукт «Швидка готівка». Компанія видає гроші на 6, 12, 24, 36 місяців. Але відсоткова ставка висока – 85% річних. Однак, зробивши вибір на користь кредиту А-Банку, претендент швидко отримає потрібну суму на картку.

Важливо! Коли банки заздалегідь узгоджують позичальникам видачу коштів, це ще не гарантує, що компанія точно надасть позику. Банк приймає остаточне рішення після візиту здобувача до відділення.

Якими МФО можна взяти кредит на 100 000 грн?

На українському ринку мікрокредитування працює понад сотня МФО. У жодній із цих компаній не видають кредити на 100000 гривень. Максимально можлива сума – 50 000 грн. І ця пропозиція доступна лише в окремих МФО. Щоб отримати фінансову допомогу, варто подати заявки до кількох організацій. Якщо всі запити будуть схвалені, загальна сума становитиме 100000 грн.

Таблиця 1. Найкращі МФО України з першою позикою під 0%

МФО Макс. сума, грн Срок Ставка в день Особливості
MoneyVeo 30000 До 18 неділь 0,01-1,3% Без перевірок та дзвінків
Na vse 20000 До 70 днів 0,01-1,0% Без довідки, миттєво
Mistercash 15000 До 30 днів 0,01-1,65% Безробітним, з поганою КІ
Miloan 15000 До 30 днів 0,01-1,9% Всім позичальникам на будь-які потреби
CreditPlus 12000 До 30 днів 0,01-1,8% Миттєво

Перед тим, як узяти кілька мікрокредитів, потрібно ретельно зважити свої фінансові можливості. За порушення термінів погашення позик МФО нараховують підвищену відсоткову ставку, пеню та штраф.

Кредит 100000 грн: які переваги та недоліки у банків та МФО?

Суму в 100000 гривень одразу отримати можна лише у банку. МФО такі великі позики не надають. Тим більше, що платити навіть по 1% на день позичальнику буде занадто дорого. Незважаючи на всі переваги МФО (видача без перевірок, висока ймовірність схвалення, мінімальний пакет документів) краще скористатися банківськими пропозиціями.

Порівняно з мікрофінансовими компаніями банки встановлюють прийнятну відсоткову ставку, видають позики на тривалий термін. Єдиний недолік – банки не кредитують позичальників з поганою КІ і не видають гроші так само терміново, як МФО.

При виборі будь-якого кредитного продукту, потрібно враховувати, що для повсякденних витрат зручніше і вигідніше користуватися кредитною карткою, для великих великих покупок більше підійде банківська позичка під невисокий відсоток. А щоб позичати трохи грошей до зарплати, варто звернутися до МФО, де новим клієнтам при першому зверненні видають позики під нульовий відсоток.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.