7 мифов о личных финансах

Фінансові помилки: 7 міфів про особисті фінанси

Коли економічне становище країни нестабільне, більшість людей починають замислюватися над тим, як отримати дохід зі своїх фінансів і накопичити на різні потреби. Читаючи безліч різноманітної інформації, багато хто може зіткнутися з різноплановими міфами, які можуть ввести в оману.

1. Насамперед потрібно повертати великі борги

Є міф, що пріоритетним має бути повернення великих боргів. З фінансового боку логічніше виплачувати ті кредити, за якими є найвищий відсоток, інакше борг просто збільшуватиметься. З психологічної точки зору виплата невеликих боргів може стати мотивацією для виплати інших.

Важливим моментом слід вважати те, що потрібно прорахувати та підсумувати заборгованості за всіма невеликими кредитами, щоб зрозуміти розмір загальної суми.

2. Розпорядження своїми фінансами окремо від партнера

Момент, який слід прояснити до весілля, це фінансове питання. Це необхідно для того, щоб правильно планувати сімейний бюджет та вести спільне господарство. Є такі пари, які вирішують окремо вести свої фінанси і, можливо, в деяких випадках це розумно, але не завжди може допомогти. Краще відкрито розмовляти та разом вирішувати фінансові питання, щоб уникнути сварок. Ще варто розділити фінанси на власні кошти та загальні, щоб кожен міг вносити свою частку.

3. Оренда, краще покупки

На думку багатьох експертів, придбання власного житла вважається вигідним вкладенням грошей, ніж оренда. Не треба думати, що оренда призведе до зайвих витрат, молодим простіше орендувати, оскільки вони схильні до зміни місця проживання і не мають достатніх накопичень на покупку свого житла. Оренда забезпечує мобільність, що у рази спрощує життя. Крім того, орендарем не потрібно сплачувати податок на майно.

4. Збирати борги погано

Великі борги нікому не приносять задоволення. Іноді люди боятися позичати або оформляти кредит, але уникати їх зовсім не потрібно. Періодично виникають ситуації, коли без позички не обійтися, і вона може сприяти вирішенню деяких ситуацій. Вивчіть інформацію про банки та їх пропозиції, можливо, ви зможете знайти щось підходяще.

5. Погано мати багато кредитних карток

Гаманець, забитий кредитками, виглядає безглуздо. Експерти з фінансового планування кажуть, що якщо регулярно платити за кредитами, не допускаючи прострочок, то таку ситуацію можна вважати сприятливою. Це сприяє збільшенню кредитного рейтингу, необхідного для оформлення великих кредитів.

6.Без бюджету витрачати погано

Складання бюджету – корисна навичка, що дозволяє здійснити контроль над витратами. Це актуально не всім і, на думку експертів, фінансову відповідальність можна зберегти без складання бюджету. Іноді люди починають активно планувати бюджет, але за кілька місяців відмовляються від цієї ідеї через жорстку економію і рамки. Якщо рамки не для вас, спробуйте просто відстежувати ваші щомісячні витрати, використовуючи різні програми.

7. Інвестувати кошти небезпечно

Багато хто боїться вкладати кошти, через брак знань. Але, інвестувати може кожен, і генієм чи багатієм необов’язково. Якщо вкладати невеликі суми, можна заробити навіть у них, одержуючи певний відсоток.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.