Кредит готівкою

кредит наличными
Перший кредит під 0,01%
Додам
Додам
1000 - 12000 грн
Сума
0.01 %
Ставка
5 - 30 дней
Термін
5 из 5
Популярність

На українському ринку кредитування населенню пропонують два основних варіанти позик готівкою – у банках країни чи МФО. Фінансові продукти мають ряд переваг та недоліків. Перед тим, як прийняти рішення, варто ознайомитися з доступними пропозиціями і вибрати найбільш вигідний кредит готівкою.

Де краще взяти кредит готівкою в Україні?

В Україні отримати позику готівкою можна у вітчизняних банках та мікрофінансових організаціях. Дані варіанти кредитування істотно відрізняються за умовами, що висуваються до позичальників вимог, сум та термінів користування позиковими коштами. У країні працюють понад 70 банків та понад 130 МФО. Для порівняння необхідно провести аналіз за ключовими параметрами.

Таблиця 1. Пропозиції банків та МФО

Критерії оцінюванняБанки (кредити)МФО (швидкі позики)
Максимальна сума, грн50000025000-50000
ТермінДо 5 роківДо 30 днів
СтавкаВід 28% річних1-2% в день
ДокументиПаспорт, ІПН, довідка, стажПаспорт, ІПН, картка
Вік позичальника18-70 роківВід 18 років
ПролонгаціяНіТак
Швидкість розгляду1-3 дня5 хвилин
Вероятность одобрения80%95%
Погана КІНіТак
ВидачаНа карту, готівкоюНа карту, готівкою

Якщо позичальникові терміново потрібні гроші до зарплати або на непередбачені витрати, швидко отримати потрібну суму можна в МФО. Банки набагато довше розглядають заявки, зважують ризики і за найменшої невідповідності претендента на встановлені вимоги, кредит не схвалять.

Пропозиції сильно відрізняються за сумою та терміном користування позиковими коштами, а також за розміром процентної ставки. Якщо у претендента погана кредитна історія, жоден український банк кредит не надасть. У МФО видадуть мікропозику на менш вигідних умовах.

На замітку! У банку варто брати позику на великі покупки або відкривати кредитну картку для повсякденних витрат. До мікрофінансових організацій доцільно звертатися, якщо терміново потрібна невелика сума на нетривалий термін.

Кредит готівкою у банках України

Вітчизняні банки пропонують клієнтам кредити готівкою з видачею коштів у касі компанії або картку. Позики бувають цільовими та нецільовими. У першому випадку позику видають суворо на зазначену мету, а позичальник повинен надати документальне підтвердження цільового використання грошей. Нецільовий споживчий кредит можна оформити будь-які потреби. За кредитами ставка нижча, ніж у кредитних картках, але відсоток нараховується з видачі коштів – без пільгового періоду.

Кредит у ПриватБанку

Державний банк пропонує населенню кілька кредитних продуктів. Найпопулярніші з них:

  1. «Швидкий кредит» до 50000 гривень терміном на 12 чи 24 місяці. Видається на карту клієнтам компанії. Відсоток розраховується щомісяця – 4,59%, схема погашення – ануїтет. На даний момент видача тимчасово припинена.
  2. Кредит під заставу нерухомості. Сума становить 50% ринкової вартості застави. Відсоткову ставку 22,9% річних, термін до 5 років. При оформленні стягується разова комісія 1%, а також плата за страхування позичальника (0,5%) та застави (0,5%).
  3. Кредит під заставу депозиту. Видають готівкою або на картку від 50000 гривень до 80% вартості депозиту. Ставка розраховується за схемою – ставка на вклад +4%. Термін кредитування «прив’язаний» до терміну депозиту, що варіюється в діапазоні 3-12 місяців.

ПриватБанк також пропонує послуги розстрочки «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка», але гроші не видають готівкою, а зараховують на картку. Крім того, клієнтам доступні програми іпотечного та автокредитування.

Увага! Максимальну суму кредиту банк встановлює індивідуально, залежно від фінансового портрета позичальника. Позики видають без довідки про доходи. Зазвичай компанія ухвалює рішення протягом доби.

Кредит у Монобанку

Перший український банк без відділень обслуговує клієнтів дистанційно. Банк видає картки без відмови всім претендентам, але доступний ліміт встановлює на власний розсуд. Необхідна лише заявка та сучасний гаджет для завантаження мобільного додатка, за допомогою якого клієнт здійснює операції в особистому кабінеті.

Максимальна сума кредиту не перевищує 100 000 гривень. Щомісячна комісія становить 3,1%, а обов’язковий платіж – 4%, але не менше ніж 100 гривень. Переваги такої пропозиції – великий пільговий період, перекази та оплата комунальних послуг без відсотків, безкоштовна доставка картки у Києві, Львові, Одесі, Запоріжжі, Харкові.

Важливо! Кредит готівкою у Монобанку надається лише у вигляді кредитної картки з відновлюваним лімітом, з якої за необхідності можна зняти гроші з невисокою комісією – 0,5%.

Кредит в А-Банку

В А-Банку є можливість оформити мікрокредит на солідну суму. Компанія пропонує кілька продуктів, що заслуговують на увагу:

  1. «Швидка готівка». Сума позики від 5000 до 100000 грн., Термін кредитування – 6, 12, 24, 36 місяців. Процентна ставка – 85% річних, але дуже висока ймовірність схвалення.
  2. «Гроші до зарплати». Сума невелика – 1000–5000 грн. 30 днів. Ставка за позикою становить 0,5% на добу та 5% одноразова комісія. Кредит надається без перевірок постійним клієнтам А-Банку.
  3. Позика під заставу дорогоцінних металів. Сума до 50 000 грн., термін – не більше 28 днів, оформляється у відділенні.

Крім того, в А-Банку на вибір представлені програми розстрочення та споживчого кредитування в межах 100 000 гривень на максимальний термін 36 місяців. Позичальник погашає заборгованість рівними частинами щомісяця.

На замітку! При оформленні кредиту в А-Банку необхідно особисто звертатися до відділення, крім варіанта «Деньги до зарплати». Деяким клієнтам не дуже зручно, хоча офіси кредитора знаходяться в багатьох містах України.

Кредит готівкою у МФО

Для отримання позики в мікрофінансовій організації необхідно подати заявку онлайн, заповнивши анкету на сайті компанії. У МФО не потрібно надавати підтвердження доходу, відвідувати відділення та особисто спілкуватися зі співробітниками компанії. Заявку можна подати через інтернет. Зазвичай, запити розглядають протягом 5 хвилин. Особливості позик у МФО:

  • у більшості компаній сума обмежена 15000-25000 гривень;
  • термін кредитування не перевищує 30 днів, крім МФО, які працюють із довгостроковими позиками;
  • висока відсоткова ставка – 1-2% на день, але для нових клієнтів привабливіший вибір – 0,01% на день у рамках акцій.

Жодна МФО не запропонує суму, наприклад, 300 000 грн., але постійні клієнти, які сумлінно виконують свої зобов’язання, можуть розраховувати на підвищення ліміту. МФО кредитують всіх позичальників, включаючи претендентів з поганою кредитною історією.

Таблиця 2. Найкращі МФО України

КомпаніяСума, грнТермін, днівСтавка, в деньШвидкість розглядуІмовірн. схвалення
MoneyVeo20000300,01-1,7%Миттєво95%
Є-Гроші10000300,01-1,99%5 хвилин85%
CreditPlus15000300,01-1,8%10 хвилин92%
GlobalCredit15000300,01-1,5%До 5 хвилин90%
Miloan15000300,01-1,9%15 хвилин85%

МФО видають позики громадянам України від 18 років із будь-яким працевлаштуванням та рівнем доходів. Для отримання мікрокредиту необхідно заповнити заявку онлайн та верифікувати банківську картку. Іноді здобувачів просять подати номери телефонів контактних осіб та скан-копії документів.

Увага! Обслуговувати мікропозики дуже дорого, незважаючи на невеликі суми, що надаються у борг. За прострочення компанії стягують серйозні штрафи та підвищують відсоткову ставку.

Що потрібно врахувати під час оформлення кредиту готівкою?

Незалежно від того, де позичальник збирається брати кредит, слід розуміти, що отримання грошей у борг передбачає виконання кредитних зобов’язань. При виборі варіанта фінансової допомоги слід врахувати кілька моментів:

  • об’єктивно оцінити можливість своєчасного погашення;
  • переглянути рейтинг компанії та відгуки реальних клієнтів;
  • уважно ознайомитись з умовами кредитування, прописаними у договорі;
  • враховувати мету отримання грошей у борг – до зарплати, велику покупку, на оплату комунальних послуг тощо.
  • порівняти кілька пропозицій, щоб вибрати найвигідніший варіант.

Переважно звертатися за кредитом до банку. Компанії пропонують ставку набагато нижче, ніж у МФО. Але ймовірність схвалення заявки, тим більше терміново, у банку значно менша. Ухвалювати рішення необхідно з урахуванням усіх факторів.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.