Roboccasion

Roboccasion

Умови кредитування

Сума позики 500 - 50000 ₴
Сума першого кредита 5000 ₴
Процентна ставка 2.00 %, в день
Процентна ставка для першого кредиту 0.01 %, в день
Термін 1 - 30 днів
Форма погашення Класика
Термін розгляду заявки 5 хв.
Необхідні документи Паспорт, ІПН
Форма видачі на карту
Вік 18 - 75 років

Про компанію

Roboccasion пропонує користувачам інструмент, який: використовуючи внутрішні алгоритми, дозволяє порівнювати, відслідковувати та автоматично оновлювати продукти, що пропонуються постачальниками послуг, пропозиція яких найкраще відповідає вашим потребам, на основі заповненої вами програми.
Офіційний сайт roboccasion.com
Телефон 500729038
Email kontakt@roboccasion.com
Графік роботи 24/7
Ліцензія НБУ Немає

Онлайн сервіс Roboccasion не є мікрофінансовою організацією та не видає гроші клієнтам. Це сервіс, який допомагає знайти компанію з умовами угоди, що ідеально підходять. Тут можна знайти потрібні послуги або продукти. Відповідно до вимог побажання клієнта Roboccasion запропонує відповідні послуги. Послуги платні.

Для використання Roboccasion користувачеві необхідно оформити передплату, після чого будуть доступні всі функції системи. При реєстрації у сервісі Roboccasion.com, ви прив’язуєте банківську картку, з якої зніматиметься кожні 15 днів 7.5 євро.

Важливо! Після закінчення підписки її буде продовжено автоматично, і гроші спишуться з картки. Функція вимикається вручну.

Загальні умови використання сервісу

Користуватись функціями сайту можна після оформлення платної підписки. Сервіс першим запропонує вам відповідні варіанти продуктів і послуг і дасть можливість відстежувати доступні варіанти, щоб вибрати найвигідніший.

Сайт є платформою, яка завдяки використанню сучасних технологій і роботів нададуть клієнту все необхідне. Після оформлення запиту користувач не лише миттєво отримує доступні варіанти, а й підписується на розсилку нових пропозицій протягом терміну дії підписки.

Використання Roboccasion допомагає заощадити час та уникнути невигідних пропозицій. Сервіс зростає та розвивається, кількість доступних послуг зростає.

Як скористатися послугами Roboccasion

Здійснити вигідну угоду можна за 4 кроки:

  1. Потрібно заповнити контактну форму. Чим більше полів буде заповнено, тим точніші пропозиції зробить сервіс.
  2. Прив’язати картку банку для оплати послуг. Оплата здійснюється за прейскурантом.
  3. На основі даних із заявки буде сформовано індивідуальні пропозиції. Вони надсилаються на електронну пошту, після чого користувач може порівняти умови та вибрати відповідний варіант.
  4. Після цього користувач також отримуватиме пропозиції в обраній сфері послуг протягом усього періоду передплати.

Використовувати можна скільки завгодно пропозицій, передплата передбачає постійний інформаційний супровід користувача.

Що потрібно, щоб скористатися послугами

Скористатися послугами може будь-який повнолітній громадянин України. Для оформлення заявки потрібен лише мобільний телефон, активна електронна пошта та банківська картка для оплати передплати.

Для кожного пакету послуг передбачено 7-денну демо-версію, за яку не знімається плата.

Вартість послуг Roboccasion:

  • Щомісячний пакет, вартість послуги в цьому пакеті складає 12 EUR на 30 днів доступу до сайту, оплата повинна здійснюватися за допомогою платіжної картки.
  • Пакет ½ вартість послуги в цьому пакеті складає 7.5 EUR за 15 днів доступу до послуги, оплата повинна здійснюватися за допомогою платіжної картки.
  • Пакет Річна вартість послуги складає 100 EUR за весь рік доступу до послуги, оплата повинна здійснюватися кредитною карткою або онлайн-переказом.

Як скасувати підписку Roboccasion

Відмовитися від підписки ви можете будь-коли за посиланням – https://roboccasion.com/ua/unsubscribe. Для цього потрібно ввести номер телефону та Email, вказані вами при реєстрації на сервісі.

Часті питання – Roboccasion

Як зареєструватись на сайті?

Для реєстрації заповніть будь ласка необхідні поля у формі. Потім на вказану адресу електронної пошти буде надіслано повідомлення з посиланням на підтвердження.

На яких умовах я можу скористатися обраною пропозицією?

Пам’ятайте, що Roboccasion аналізує ваші особисті дані та пропонує найбільш підходящі пропозиції. Послуги або продукти, до яких належать подані пропозиції, надаються компаніями-партнерами.

Що робити, якщо не надійшов лист із посиланням на підтвердження?

Перевірте папку «Спам». Якщо лист із посиланням на підтвердження є, натисніть на нього, а потім додайте одержувача до списку довірених (позначте як повідомлення, яке не є спамом).

Що робити, якщо я забув номер телефону та адресу електронної пошти, використані під час реєстрації?

Якщо ви забули свої дані для входу, зверніться до служби підтримки клієнтів сайту. Наші співробітники допоможуть вам вирішити цю проблему.

Це безкоштовна послуга?

Ви маєте 7-денний безкоштовний пробний період. З цього моменту стягуватиметься одноразова плата в залежності від обраного вами пакету, і ви зможете користуватися сервісом відповідно до періоду в пакеті.

2 прокомментировали

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.