ZeCredit

zecredit

Умови кредитування

Сума позики 1000 - 15000 ₴
Сума першого кредита 10000 ₴
Процентна ставка 2.50 %, в день
Процентна ставка для першого кредиту 0.01 %, в день
Термін 7 - 30 днів
Форма погашення Класика
Термін розгляду заявки 5 хв.
Необхідні документи Паспорт, ІПН
Форма видачі на карту
Штрафи 3%
Додаткова комісія за дострокове погашення Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштування тимчасово не працюючий, який працює неофіційно, що працює офіційно, що працює офіційно менше 6 міс., що працює офіційно більше 6 міс., що працює офіційно в фірмі через СПД / ФОП, СПД / ФОП, декретну відпустку, пенсіонер
Вік 18 - 65 років

Про компанію

Zecredit – ТОВ "Фінансова компанія" "Інвеструм" – українська фінансова компанія, яка надає необмежені короткострокові кредити. Свідоцтво Нацкомфінпослуг про реєстрацію фінансової установи серії ФК № 1107 дата видачі 03.10.2018 року, видане розпорядження Нацкомфінпослуг № 1759 від 03.10.2018.
Офіційний сайт zecredit.com.ua
Телефон 098 188 66 36
Телефон 066 390 16 90
Телефон 044 333 83 85
Email info@zecredit.com.ua
Юридична адреса 04071 Україна, місто Київ, вул. Ярославська, 6
Графік роботи 24/7
Ліцензія НБУ №1759 від 03.10.2018

Zecredit – онлайн-сервіс, який надає короткострокові кредити на банківську картку. Проект було запущено у жовтні 2018 року. Послуги компанії доступні громадянам України віком від 18 до 65 років. Перевага компанії полягає в тому, що кредит можна оформити онлайн, витративши трохи більше десяти хвилин часу. Система приймає запит на кредит дуже швидко, потім рішення по заявці надсилають на телефон або адресу електронної пошти, яку ви вказали при заповненні форми. Якщо відповідь буде позитивною, то гроші миттєво надійдуть вам на картку.

Особистий кабінет ZeCredit та його функціонал

Потенційний позичальник має зареєструвати на сайті ЗеКредит кабінет ще до першої заявки. Для його створення достатньо натиснути кнопку «Реєстрація», а потім ввести та підтвердити номер мобільного телефону.

У подальшому на сайті вхід до особистого кабінету клієнт може виконати в 3 кроки:

 • зайти в розділ «Особистий кабінет» за допомогою кнопки «Вхід» вгорі будь-якої сторінки;
 • ввести електронну пошту, зазначену в анкеті;
 • набрати пароль.

При виникненні проблем з доступом до сервісу можна звернутися до служби підтримки компанії за телефоном, електронною поштою, різними месенджерами.

Особистий кабінет дозволяє отримувати повну інформацію щодо заборгованості, вносити платежі та за необхідності продовжити термін договору. Повторний кредит ZeCredit клієнту також необхідно оформляти в ЛК.

Переваги співпраці з ZeCredit

Легальна та прозора компанія ZeCredit пропонує клієнтам позичати гроші, просто оформивши договір, в якому прописані всі правила користування даною послугою.

Основними перевагами співпраці з «ЗеКредит» є:

 • Надання допомоги без застави, незалежно від кредитної історії, без надання довідки про доходи.
 • Зарахування коштів відбувається на картку.
 • Низькі відсоткові ставки.
 • Можливість розрахунку сум, відсотків, термінів за допомогою онлайн-калькулятора.

Компанія співпрацює лише з надійними організаціями та надійними банками. Крім того, від конкурентів дана МФО «ZeCredit» відрізняється принципами роботи: компанія прагне вдосконалюватись та покращувати сервісне обслуговування, пропонуючи клієнтам інноваційні продукти та сучасні рішення.

Загальні умови онлайн-позики ZeCredit:

 • Розмір кредитної суми швидких онлайн позик коливається від 1000 гривень до 15000 грн. З першої позики доступна сума до 10 000 грн., з наступних – до 15 000 гривень;
 • Строк кредитування заявник обирає самостійно від 7 до 30 днів, що вказує під час оформлення заявки;
 • Ставка винагороди нараховується індивідуально за кожен день користування кредитною сумою. Найбільш зручно скористатися кредитним калькулятором для її розрахунку та заздалегідь дізнатися остаточний розмір суми, що підлягає відшкодуванню компанії.

Якщо не розрахуватись по рахунках вчасно?

Невиконання зобов’язань має дуже неприємні наслідки. Крім того, що компанія навряд чи в майбутньому погодиться співпрацювати з несумлінним клієнтом знову, йому доведеться сплатити пристойний штраф. Останній може налічуватися одноразово або полягати в підвищенні щоденної ставки.

Уникнути всіх цих неприємностей можна. Компанія ZeCredit все розуміє, і якщо людина наперед попереджає про труднощі, дає можливість пролонгації. Щоб оформити її, треба сплатити усі нараховані за час користування кредитом відсотки. Якщо сплатити більше – різниця піде на погашення тіла кредиту. Перерахувати гроші за послугу можна безпосередньо з особистого кабінету. Оформляється пролонгація на такий самий, як і був спочатку, термін. Повторити процедуру можна тричі. Новий відлік починається наступного дня після отримання компанією оплати. За бажання виплатити всю заборгованість можна достроково.

Чому можуть відмовити у мікрокредиті у ЗеКредит?

Вам можуть відмовити, якщо дотримано одну або кілька таких умов:

 • Ви не є платоспроможним клієнтом;
 • Ваші дані не відповідають умовам надання мікрокредиту;
 • Ваше фото не відповідає фото у документі, що підтверджує особу;
 • Інформація, яку ви надали про себе недостовірна чи недостатня;
 • У вас є заборгованості з мікрокредитів;
 • Ви не надали всі необхідні документи;
 • У вас є несприятлива кредитна історія.

Як продовжити ZeCredit мікрокредит?

Як збільшити (продовжити) термін дії Договору про надання мікрокредиту?

З ZeCredit можна збільшити (продовжити) термін дії Договору про надання мікрокредиту, якщо Ви не укладаєтеся у вибраний Вами термін.

Вам тільки потрібно:

 • Сплатити суму винагороди згідно з поточними умовами Договору про надання мікрокредиту;
 • Укласти додаткову угоду із МФО. Ви можете скористатися збільшенням (продовженням) терміну дії Договору про надання мікрокредиту певну кількість разів. Доступність опції визначається автоматизованою скоринговою системою.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.