SOS CREDIT

sos credit

Умови кредитування

Сума позики 500 - 15000 ₴
Сума першого кредита 7000 ₴
Процентна ставка 1.35 %, в день
Процентна ставка для першого кредиту 0.01 %, в день
Термін 1 - 65 днів
Форма погашення Класика
Термін розгляду заявки 5 хв.
Необхідні документи Паспорт, ІПН
Форма видачі на карту
Штрафи За кожен день прострочення буде налічуватися 3% в день
Додаткова комісія за дострокове погашення Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштування тимчасово не працюючий, який працює неофіційно, що працює офіційно, що працює офіційно менше 6 міс., що працює офіційно більше 6 міс., що працює офіційно в фірмі через СПД / ФОП, СПД / ФОП, декретну відпустку, пенсіонер
Вік 18 - 65 років

Про компанію

SOS CREDIT – це найзручніший сервіс онлайн кредитування. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОС КРЕДИТ" - Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії ВК № 144, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, 20 серпня 2015 року.
Офіційний сайт soscredit.ua
Телефон 0 800 211 767
Телефон 044 36 36 767
Email support@sos-credit.com.ua
Юридична адреса 04070, Київ, вул. Почайнинська, 23
Графік роботи Пн – Пт: 8.00 – 21.00
Ліцензія НБУ № 163 від 26.01.2017

SOS CREDIT – 💰 це найзручніший сервіс онлайн кредитування. Щоб отримати кредит онлайн, необхідно всього лише заповнити заявку. Це займе не більше 20 хвилин у нових клієнтів і 5 хвилин у постійних. Незабаром після позитивного рішення, Вам залишиться тільки підписати договір і отримати гроші на карту будь-якого банку України.

SOS CREDIT з’явився відносно недавно, але вже зумів завоювати любов користувачів, так як тут можна отримати позику цілодобово, навіть у вихідні дні. Рішення щодо видачі позики приймаються в автоматичному режимі, що виключає упереджене ставлення до позичальника. Перед подачею заявки клієнт може не тільки попередньо прорахувати суму повернення, а й вивчити кредитний договір, що досить зручно.

Як взяти онлайн займ в SOS CREDIT?

Сервіс гранично простий, а значить, з подачею заявки не виникне ніяких складнощів. Клієнт може подати необмежену кількість заявок, але якщо буде відмова, то перед повторним зверненням потрібно буде почекати деякий час.

Буває і таке, що клієнту потрібно буде пред’явити фото з паспортом в руках. Це потрібно для того, щоб захистити персональні дані і запобігти шахрайству.

Для оформлення позики, клієнтові потрібно пройти верифікацію банківської карти. Ця процедура потрібна для того, щоб виключити можливість оформлення кредиту на чуже ім’я і карту. Верифікувати карту не складно. Так, на карті клієнта буде блокуватися випадкова сума (до 1 грн.), Яку потрібно буде вписати у відповідній графі.

З документів потрібно ІПН, номер банківської карти, паспорт або id-карти. Звертаємо увагу, що клієнту крім стандартного введення, потрібно буде надати відскановані копії документів. Так, скан-копії повинні відповідати таким критеріям:

 • Вони повинні бути читабельними і чіткими;
 • Фотографії в паспорті повинні бути актуальними, а значить, по досягненню 25 та 45 років у встановлені терміни їх потрібно міняти;
 • Копія повинна бути знята лише з оригіналів;
 • Завантажити їх в спеціально-відведені графи.

Процес кредитування виглядає наступним чином:

 • Клієнт розраховує суму повернення коштів на спеціальному калькуляторі;
 • Заповнення заявки. У ній потрібно вказати лише достовірні відомості, так як будь-яка неточність може стати причиною відмови у видачі коштів;
 • Надіслати заявку та дочекатися відповіді;
 • У разі позитивної відповіді укласти кредитний договір. Зробити це можна за допомогою спеціального коду, який компанія надсилає клієнтові в повідомленні.

Процентна ставка і розрахунок кредиту

Перед тим як укласти договір, клієнт отримує паспорт кредиту, в якому він може ознайомитися з важливими пунктами, що містяться в першому документі. Так, можна попередньо вивчити таблицю нарахування відсотків, метод нарахування відсотків, графік погашення відсотків і так далі. У кредитному договорі також є подібна схема нарахувань і виплат. Укладаючи кредитний договір, клієнт надає свою згоду на умова.

Що стосується розміру процентної ставки то її річний показник (APR) становить 726,35%. Але, у компанії є достатня кількість акцій, за допомогою яких можна заощадити і отримати гроші під менший відсоток. Наприклад, якщо оформити кредит в рамках «Кредит без відсотків», перший займ моно отримати під 0,01% в день до 10 днів, що складе 3,65% річних.

Типовий приклад для учасників для мінімальної (0,01%) і максимальної (3%) процентної ставки:

 1. Сума Кредиту – 3000 грн. 00 коп., Термін повернення – 15 календарних днів, сума до сплати на дату повернення – 3004 грн. 50 коп. (Виходячи з припущення, що клієнт не буде здійснено платежів на користь SOS CREDIT раніше останнього дня терміну повернення кредиту, і Клієнт виконає обов’язок по поверненню Кредиту без прострочення). В даному випадку типова APR становить 3,71% річних.
 2. Сума кредиту – 3 000,00 грн., Термін повернення – 15 календарних днів, сума до сплати на дату повернення – 4 350,00 грн. (Виходячи з припущення, що клієнт не буде здійснено платежів на користь SOS CREDIT раніше останнього дня терміну повернення кредиту, і Клієнт виконає обов’язок по поверненню Кредиту без прострочення). В даному випадку типова APR становить 844442,26%.

Важливо !!! *Компанія може видавати окремим клієнтам кредитні продукти під 0,01%. Обрання клієнтів, кредит яким видається під 0,01% відбувається за допомогою скорингової системи компанії. Дана пропозиція правом, а не обов’язком компанії.

Умови отримання онлайн позики в МФО SOS CREDIT

Крім того що компанія зробила сайт зручним і практичним, вона готова запропонувати наступні умови кредитування:

 • Компанія не має вихідних і працює цілодобово, а значить, гроші можна отримати в будь-який час;
 • Кредит може отримати тільки досконалий громадянин України;
 • При першому зверненні компанія готова запропонувати 10 000 грн., На 30 днів. Така умова актуально тому що, компанія повинна переконатися в тому, що позика буде виплачений і клієнт не потрапить в список боржників. Якщо перший кредит буде повернений без проблем і прострочень, то в разі подальших звернень, сума позики, як і період кредитування, буде збільшена і можна буде отримати до 15 000 грн .;
 • Є система знижок на процентну ставу. Знижки можуть накопичувати постійні клієнти, які отримують таке заохочення за кожен виплачений позику;
 • У компанії є промокодом, якими можна скористатися для отримання додаткової знижки;
 • Кредитний договір можна продовжити на 7,14, 30днів. Активувати послугу можна в особистому кабінеті, після того, як будуть виплачені всі нараховані відсотки;
 • У компанії є достатня кількість акцій, які заохочують і радують клієнтів. Найпопулярнішою можна вважати «Кредит під 0,01%».

Ліцензії та свідоцтва компанії SOS CREDIT

Компанія є частиною СОС Кредит Холдинг Б.В. (SOS Credit Holding B.V.) з Королівства Нідерландів. Всі необхідні документи для співпраці є на сайті і з ними можна ознайомитися в будь-який час. Наявність документів підтверджує надійність і безпеку співпраці, так як в своїй роботі SOS CREDIT спирається на міжнародні стандарти захисту і зберігання даних.

Переваги та недоліки позики в SOS CREDIT

Компанія пропонує своїм клієнтам гнучкі умови кредитування, знижки та акції. Крім цього її вибирають з наступних причин:

 • Є програма лояльності, участь в якій дозволяє отримати до 65% знижки;
 • Сервіс працює більш ніж оперативно, так як відповідь можна отримати протягом декількох хвилин, в іншому, як і засоби;
 • Компанія зберігає конфіденційність і надійно захищає дані своїх клієнтів;
 • За розгляд та оформлення заявки, компанія не вимагає ніяких платежів. Також немає прихованих комісій і додаткових послуг, які може нав’язати банк;
 • Ніякої бюрократії і черг немає, так як позика подається дистанційно, а з документів потрібно лише паспорт, ІПН і банківська карта;
 • На сайті компанії є достатня кількість інформації, що дозволяє більш детально ознайомитися зі специфікою швидких кредитів. Все категоріально розділене і зрозуміло. Тут є розділ «живих» відгуків і інформаційний блог;
 • Компанія не має вихідних і видає позики цілодобово;
 • Висновок кредитного договору проходить дистанційно, як і оформлення заявки;
 • Позику можна отримати навіть з простроченою кредитною історією, отримавши шанс на її виправлення;
 • Кредит може виплачуватися раніше терміну, встановленого в кредитному договорі. Компанія не штрафує за подібне, так як клієнтові потрібно оплачувати лише дні користування позики.

Чому можуть відмовити у видачі мікропозик?

Компанія лояльна до всіх, але навіть вона іноді відмовляє у видачі коштів. Відбутися це може з наступних причин:

 • Покупець не був уважним і допустив помилки в заповненні заявки. Неточність в представлених даних не дозволить системі провести перевірку, в результаті чого і буде відмова;
 • Клієнт не додавав скан-копії на сайт, або ж вони виявилися нечіткими;
 • Клієнт намагався оформити позику на чуже ім’я;
 • Компанії клієнта виявилася простроченої та на неї неможливо зарахувати кошти;
 • Документи виявилися з простроченою датою;
 • У клієнта не було доступу до інтернету, або на сайті велися технічні роботи, через що неможливо було подати і обробити заявку;
 • Клієнт не відповідає встановленим вимогам.

Як повернуть онлайн займ?

Клієнт сам вибирає спосіб повернення коштів, який йому найбільше підходить. Компанія пропонує наступні способи повернення коштів:

 • Оплату без праці можна провести в Особистому кабінеті. Списання коштів відбувається з банківської картки клієнта, а платіж можна здійснити в будь-який час. Ніяку комісію оплачувати не доведеться, а позика буде погашений протягом декількох хвилин. Єдине що потрібно від клієнта, так це зарахувати потрібну суму, розмір якої можна дізнатися в
 • Особистому договорі або при зверненні на палаючу лінію компанії;
 • Для оплати можна використовувати термінал самообслуговування і банківське відділення. Як в першому, так і в другому випадку будуть потрібні реквізити компанії, ІПН, номер кредитного договору і точна сума платежу. Кошти будуть зараховуватися протягом декількох днів;
 • Оплату позики можна провести у відділенні Укрпошти. Досить звернутися до відділення, надати реквізити і суму. Також буде потрібно оплатити комісію за послуги.

Пролонгація позики

За рахунок пролонгації можна продовжити термін користування кредитними коштами до 30 днів. Скористатися пропозицією можна тільки в тому випадку, якщо клієнт сплатить нараховані відсотки за позикою. Пролонгацією можна скористатися необмежену кількість разів.

Відповідальність за несплату кредиту онлайн

Звичайно, навіть у сумлінного клієнта можуть виникнути складнощі з оплатою і рано чи пізно він допустить прострочення. Якщо подібне станеться, потрібно негайно звернутися в компанію і попросити пролонгацію кредитного договору, так як за рахунок цієї послуги можна уникнути проблем, що виникають через прострочення. В іншому випадку, якщо клієнт не діє, його чекатиме наступне:

 • Щоденне нарахування пені. Її розмір позначений в кредитному договорі, а нараховувати її починають з першого дня виникнення прострочення;
 • Передача його боргу колекторам. Якщо подібне станеться, клієнту будуть регулярно надходити дзвінки та листи з вимогою повернення коштів. Також не виключені і особисті візити співробітників, які будуть займатися подальшим стягненням коштів;
 • При умисному ухиленні від виплати позики може початися судовий розгляд, так як на законних підставах компанія може подати позов. Всі надлишки по судовій справі доведеться оплачувати клієнту;
 • Псування кредитної історії, так як компанія передає відомості в Бюро Кредитних Історій.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.