Cashberry

cashberry

Умови кредитування

Сума позики 500 - 15000 ₴
Сума першого кредита 5000 ₴
Процентна ставка 1.14 %, в день
Процентна ставка для першого кредиту 0.01 %, в день
Термін 7 - 30 днів
Форма погашення Класика
Термін розгляду заявки 15 хв.
Необхідні документи Паспорт, ІПН
Форма видачі на карту
Штрафи 2,5% в день у випадку прострочення заборгованості. Клієнтам, які вийшли у прострочення починаючи з 1 січня 2020 року, не буде нараховуватись підвищена процентна ставка за період з 01.03.2020 *
Додаткова комісія за дострокове погашення Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується *
Типи працевлаштування тимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно у фірмі через СПД, СПД, декретна відпустка, пенсіонер
Вік 18 - 70 років

О компанії

Cashberry - простий і зручний сервіс, створений для того, щоб ви змогли отримати гроші в найпотрібніший момент. У даного сервісу одна з кращих онлайн-платформ, яка дозволяє користуватися послугами мікрокредитування в найкоротші терміни. Кешбері розуміє всю важливість термінових позик і як складно знайти дійсно надійного фінансового партнера. Компанія працює для того, щоб допомогти вам у важку хвилину!
Офіційний сайт https://cashberry.com.ua/
Телефон +380 800 600 770
Телефон +380 800 600 770
Email info@cashberry.com.ua
Юридична адреса 01021, Україна, м. Київ, вул. Кловський узвіз, буд. 7, приміщення 103
Графік роботи Щодня: 08:00 - 20:00
Ліцензія НБУ №756 від 07.06.2016

Cashberry займається фінансовою діяльністю з 2016 року. За цей час компанія встигла довести, що є надійним партнером, який налаштований на довгострокове співробітництво. Ви можете отримати гроші за 15 хвилин, заповнивши анкету на сайті.

Кредитна історія не важлива при зверненні на сайт. Компанії може схвалити кредит і cплохой кредитною історією, і навіть в тому випадку, коли кредитної історії немає.

Перш ніж погоджуватися на позику MyLoan.com.ua рекомендує:

 • Зрозуміти, яка процентна ставка по позиці;
 • Коли потрібно здійснювати виплати по кредиту;
 • Уважно ознайомитися з умовами кредитного договору;
 • Які комісії потрібно оплатити крім основного боргу і процентної ставки;
 • Які наслідки і штрафи можуть бути в разі прострочення платежу.

Як оформити кредит в Cashberry?

Для того, щоб отримати онлайн кредит без застави, позичальникові потрібно залишити заявку на сайті компанії «Cashberry», заповнивши стандартну форму. Після невеликого проміжку часу після обробки заявки, скорингова система приймає рішення про видачу кредиту на вказану суму.

Все що вам потрібно це зробити наступне:

 • Заповнити анкету мінімальними відомостями;
 • Вибрати бажану суму і термін кредиту;
 • Дочекатися рішення по заявці;
 • Отримати гроші на карту.

Вимоги до позичальника

 • Громадянство України;
 • Наявність мобільного телефону;
 • Вік від 18 року до 65 років;
 • Наявність банківської карти.

Після звернення в компанію і заповнення всієї необхідної інформації на сайті, на ваш телефон, вказаний при реєстрації, прийде код, який потрібно ввести на сайті. Зверніть увагу, що код прирівнюється до підпису, тому уважно ознайомтеся з умовами кредитування перш ніж вводити код.

Важливо! Майте на увазі, що ви повинні своєчасно робити виплати по кредиту, щоб уникнути прострочень або додаткових витрат. Прийміть зважене рішення, вивчіть умови кредитної угоди.

Продовження позики в Cashberry

Якщо Ви відчуваєте, що не зможете повернути кредит в строк – не хвилюйтеся. Сервіс Кешберрі пропонує можливість відкласти повернення основної суми кредиту, в особистому кабінеті клієнта за 5 днів до закінчення дії кредитного договору. Після повної сплати відсотків, термін кредиту буде автоматично продовжений на 14 днів з моменту оплати.

Кількість пролонгацій, які можна оформити за договором, не обмежена.

Важливо! * У разі прострочення позичальником виконання грошового зобов’язання за Договором в період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавирусной хвороби COVID-19 і по останній календарний місяць (включно), наступного за місяцем, в якому закінчується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України, позичальник звільняється від відповідальності перед кредитором / кредитодавцем за таке прострочення.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.