Кредит на карту без звонков

Кредит на картку без дзвінків

Перший кредит до 6000 грн. від 5 до 15 днів
Додам
Додам
500 - 6000 грн
Сума
1.90 %
Ставка
5 - 30 дней
Термін
5 из 5
Популярність

Звертаючись до мікрофінансових організацій, багато позичальників розраховують отримати кредит на картку без дзвінків, з мінімальним пакетом документів і без зайвих питань. І більшість компаній йдуть назустріч претендентам, оскільки зацікавлені у залученні нових клієнтів. Позичальникам пропонують невеликі позики на короткий термін із високою процентною ставкою, але з мінімальними вимогами. Тому багато претендентів воліють звернення до МФО банківським позичкам та іншим кредитним продуктам.

Як отримати кредит на картку без дзвінків в Україні?

Щоб скористатися пропозиціями мікрофінансових організацій, позичальник має бути громадянином України віком від 18 років. Оформити мікрокредит можна в день звернення за паспортом та кодом ІПН. Для цього потрібно заповнити анкету на сайті вибраної компанії. Джерело отримання доходу не має значення – МФК надають позики всім категоріям позичальників:

 • офіційно працевлаштованим громадянам;
 • неофіційно працюючим особам;
 • студентам та людям похилого віку;
 • самозайнятим особам, фрілансерам;
 • позичальникам із поганою кредитною історією.

Оскільки багато сервісів працюють у цілодобовому режимі, надіслати заявку можна у будь-який час дня. Запити обробляються оперативно, зазвичай трохи більше 15 хвилин. У разі схвалення гроші перераховують на картку навіть уночі без дзвінків здобувачеві та його найближчому оточенню.

Увага! В анкеті користувача просять вказати номери телефонів 1-3 контактних осіб – колег, друзів, знайомих чи родичів. Ця інформація потрібна кредитору, щоб у разі прострочення позики не втратити зв’язок із боржником.

Коли МФО надають кредити онлайн без дзвінків?

Багато фінансових компаній оцінили вигоди надання мікрокредитів, тому кількість українських мікрофінансових організацій постійно зростає. Це відкриває перед здобувачами широкий вибір кредитних пропозицій, серед яких можна знайти вигідну позику без дзвінків родичам або друзям, а також позичальнику з незнайомих номерів.

Більшість одержувачів кредитів елементарно немає часу, щоб відповідати операторам МФО, або у певній ситуації вести розмову може бути незручно. Співробітники компанії точно не дзвонитимуть, якщо:

 1. Анкета правильно заповнена, інформація, надана претендентом актуальна та достовірна.
 2. Потенційний позичальник має гарне кредитне досьє – трохи активних позик і немає прострочок.
 3. На вимогу кредитора людина надала відскановані копії документів, на яких чітко видно всю інформацію.
 4. Позичальник верифікував банківську картку, а це означає, що перевірка реквізитів виконана, і на рахунок можна переказувати позикові гроші.
 5. Здобувач надав усі відомості, необхідні для укладання договору.

Українські банки не видають кредити без дзвінків, навіть якщо користувач заповнює попередню заявку на позику чи кредитку через інтернет. Співробітник або менеджер банку обов’язково зателефонує потенційному клієнту для уточнення деталей угоди, погодження суми та призначення зручного часу візиту до відділення.

На замітку! Позичальникам із поганою кредитною історією жоден банк заявку не схвалить. Щоб не марнувати час, особливо, якщо гроші потрібні терміново, краще відразу звернутися до МФО.

Як відбувається процес оформлення кредиту без дзвінків?

Щоб оформити мікропозику із зарахуванням необхідної суми на картку, потрібно вибрати компанію, яка пропонує вигідні умови, та надіслати заявку через інтернет. Для всіх претендентів це дуже зручно, оскільки можна будь-якої миті отримати фінансову допомогу, не виходячи з дому. Процес оформлення заявки забирає трохи більше 15 хвилин. Необхідно в онлайн режимі:

 • зайти на сайт МФО;
 • ознайомитись з умовами;
 • заповнити запропоновану анкету;
 • вказати реквізити банківської картки;
 • вибрати суму та термін кредиту;
 • прикріпити фото документів (на вимогу).

Залишається надіслати анкету на розгляд та дочекатися рішення кредитора. Перевірятимуть запит 5-15 хвилин. Якщо вказано усі необхідні відомості, позичальнику, його колегам чи друзям дзвонити не будуть. В особистому кабінеті претенденту надішлють електронний договір та СМС-код для його підпису.

Важливо! Перед підписанням кредитного договору потрібно уважно прочитати запропоновані умови, звернувши увагу на правила видачі та погашення позики, можливість пролонгації та наявність грейс-періоду.

Які переваги та недоліки швидких мікрокредитів?

При першому зверненні багато компаній пропонують новим клієнтам швидку позику за нульовою ставкою. Сума у ​​середньому становить 3000-6000 гривень, термін – до 30 днів. Якщо позичальник оформляє повторний мікрокредит до зарплати, то максимальна сума збільшується до 15000-25000 гривень. При цьому нараховується відсоткова ставка в середньому 1,5-2,0% на день, яка може бути знижена після третього-п’ятого кредиту майже на половину, якщо клієнт відповідально виконує свої зобов’язання. Великі відсотки – головний недолік кредитування МФО. Але слід зазначити очевидні переваги отримання позик:

 1. У кожного претендента є можливість терміново зайняти потрібну суму грошей.
 2. Позика переводять на карту, тому не доводиться йти у відділення, що дуже зручно.
 3. Багато компаній видають мікрокредити без перевірок, без зайвих питань та без дзвінків.
 4. Не потрібно довідка про доходи, заставу або поручителі, максимум – номери телефонів контактних осіб.
 5. Імовірність схвалення заявки вища за 90%, гроші видають практично без відмови.
 6. Висока швидкість розгляду анкет та прийняття рішень, що дозволяє швидко отримати фінансову допомогу у скрутній ситуації.

Щоб вигідно відкрити кредит, потрібно вибирати компанії, які видають кошти на акційних умовах – під 0,01%. Також при подачі заявки не варто запитувати максимально доступну суму, якщо претендент хоче оформити кредит без спілкування з менеджером або оператором компанії.

Важливо! Погашувати позику можна достроково або частинами (крім акційних пропозицій). Повернути гроші з відсотками можна з картки в особистому кабінеті на сайті організації через термінал самообслуговування або за реквізитами компанії в касі будь-якого банку України.

Найкращі пропозиції мікрокредитів без дзвінків

На українському ринку мікрокредитування є організації, в яких можна оформити позику без дзвінків друзям чи родичам. У таких кредиторів гарна репутація та велика клієнтська база. Але перед тим, як взяти гроші у борг у будь-якій МФО, потрібно об’єктивно оцінити своє фінансове становище.

Якщо людина не впевнена, що зможе повернути борг вчасно, не варто йти на ризики – за прострочення позики компанії застосовують дуже жорсткі штрафні санкції та дзвонять усім людям із найближчого оточення боржника. Причому принципи політики конфіденційності в цьому випадку практично не дотримуються. Оформлений кредит потрібно повернути суворо вчасно, щоб уникнути небажаних наслідків.

Таблиця 1. Топ-5 МФО, де можна взяти мікропозику без перевірок та дзвінків

МФО Мін. сума, грн Макс. сума, грн Термін, днів Ставка на день Обробка заявки
MoneyVeo 100 15000 1-30 0,01-1,7% Миттєво
Credit Plus 500 15000 1-30 0,01-1,9% 5 хвилин
Credit7 500 10000 5-30 0,01-1,9% 7 хвилин
КачайГроші 500 10000 5-15 0,01-2,0% 2-5 хвилин
GroshiVsim 500 15000 1-65 1,9% Миттєво

При виборі кредитного товару слід переважно орієнтуватися на запропоновані умови. Оскільки обслуговування онлайн позик коштує недешево і передбачає фінансову відповідальність із досить серйозними наслідками за недотримання кредитних зобов’язань.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.